Živí se komedií, tělo má ale jako modelka! Sedmačtyřicetiletá komička Francine Lewisová, rodačka z anglického Blackpoolu, si na oslavu svých narozenin vyrazila do Dubaje. Koneckonců je tam teď (a nejenom teď...) mnohem lepší počasí nežli v upršeném Londýně. Kráska, která se v roce 2013 nejvíce proslavila účastí na talentové show Britain's Got Talent, tam neopomněla navštívit místní pláž.

A to jistě potěšilo její pánské příznivce. Na opalování se oblékla do mátově zelených bikin, ve kterých vynikla její neuvěřitelná postava. I když Francine pomalu, ale jistě táhne na padesátku, což je věk, kterého se každá žena podvědomě obává, rozhodně nepatří do starého železa! Ve dvoudílných plavkách pak vyniklo její silikonové poprsí, co jí před lety přidalo nějakou tu vrásku navíc.

Video
délka: 03:40.12
Video se připravuje ...

Modelka Kristýna Kubíčková: Proč jsem si nechala upravit prsa? David Turek

Silikony si totiž nechala do těla vpravit v roce 2003, poté, co odkojila své první dítě, dceru Brooke (20), a její prsa prý byla „ochablá a vyfouknutá“. Svěřila se do rukou plastickému chirurgovi, jenž dělal poprsí i profesionální celebritě Katie Priceové (44), jeden z jejích silikonů však Francine po několika letech prasknul a udělal se jí abces. Nesnesitelná bolest v levém prsu ji dovedla až do nemocnice.

„Najednou mi hrudník tak otekl, že jsem vypadala zdeformovaná, jako bych měla třetí prso. Bylo to opravdu, opravdu děsivé,“ citoval ji deník UK Daily. Operace zahrnující výměnu implantátů se pak zkomplikovala a trvala tři hodiny, tedy dvakrát déle, než bylo původně plánováno. Později zalitovala, že kdyby věděla, jaké problémy jí touha po větších a pevnějších ňadrech způsobí, nikdy by prý plastiku nepodstoupila...

Fotogalerie
30 fotografií