Jessica Alvesová je už nějaký pátek ženou – a je na to jaksepatří hrdá. Fotí jednu sexy kampaň za druhou, formuje si štíhlý pas v posilovnách a užívá si život, jaký jí všichni musejí zákonitě závidět, plný luxusu a přepychu. Může si to dovolit – jejím otcem je miliardář, který podniká v několika oborech, vlastní supermarkety, nákupní centra a další nemovitosti. Proto nejspíš nikoho nepřekvapí, že ani částky, které Jessica zaplatila za proměnu svého zevnějšku, nejsou zrovna malé – spekuluje se, že již podstoupila 90 operací za více než 900 tisíc liber (necelých 26 milionů korun).

Nyní se Jessica Alvesová nechala vyfotit, kterak pózuje v provokativních černých šatech s rafinovanými, sexy průstřihy. Nebylo pochyb, že látka měla co dělat, aby udržela její silikonem vyztužené poprsí i pozadí, a nepraskla. Tak by totiž odhalila světu to, co je určeno pouze pro oči jejích příznivců na hanbaté platformě OnlyFans – za její odhalené snímky tam prý platí nemalý peníz.

Transgender hvězda, jež se zhlédla v panence Barbie, rovněž dala všem na odiv, tedy kromě své záviděníhodné figury, i obličej, který nedávno prodělal další úpravy. Podstoupila prý kompletní facelift a lifting rtů, nechala si odstranit kosti z linie čelisti a brady, aby její obličej působil menší a ženštější, a k tomu podstoupila zákrok, který jí měl zaručit ženštější hlas. 

Video
délka: 02:30.55
Video se připravuje ...

Jak tom byl umělý Ken Rodrigo, současná Barbie Alvesová s penisem po operaci v Praze? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Jak se to povedlo, či nepovedlo, můžete posoudit v naší galerii. Jenže je fakt, že na veřejnost se dostávají pouze fotky, které prošly milionem úprav, a dokonce i videa, které sama Jessica sdílí na sociální síti, obsahují milosrdné filtry, díky nimž tato plastiková bytost působí docela jinak nežli pak v reálu... Žije tak patrně ve spokojeném sebeklamu. Ostatně i komentáře u jejích příspěvků se jenom hemží poklonami a lichotkami...

Fotogalerie
190 fotografií