Televizní hvězda a modelka lechtivých fotek Jessica Alvesová, která se narodila jako Rodrigo, zavítala do pořadu o zpackaných plastických operacích s názvem Botched. Lékařům před kamerami ukázala svá prsa a chtěla po nich operaci, která by je ještě zvětšila. To se ale lékařům nezdálo a namísto toho ji poslali koupit si puch-up podprsenku. 

Poprvé se v show objevila už před 7 lety ještě jako Rodrigo. Tehdy oslovila plastického chirurga, Dr. Paula Nassifa (59), s žádostí o úpravu nosu. Podle něj by ale další plastická operace nosu byla katastrofa. 

Tělo za 23 milionů

Jessica má za sebou už 76 plastických operací, do kterých nastrkala více než 1 milion dolarů, tedy přes 23 milionů korun. „Žila jsem dvojí život. Naposledy, když jsem se setkala s doktory, byla jsem Rodrigo Alves. Teď jsem Jessica a jsem tou ženou, kterou jsem měla být od narození,“ svěřila se v pořadu. 

„Bála jsem se to přiznat. Podstupovala jsem operace, abych vypadala mužněji, ale lhala jsem sama sobě. Teď už všechno dává smysl, když jsem žena. Miluji svoje prsa, ale jsou moc nízko,“ posteskla si lékaři.

Když doktor Nassif zjistil, že je Jessica vlastně Rodrigo, byl dost zaskočený. Alvesová následně před kamerami popsala, že před devíti týdny prodělala kompletní změnu pohlaví včetně vaginoplastiky. 

Vagínu si nemůže vynachválit

„Teď mám perfektně vypadající vagínu. Můj doktor mi dokázal zachovat hodně nervových zakončení, takže teď musím být hodně opatrná, jak si sedám, chodím nebo se sprchuji, protože se velmi snadno vzruším! Je to nejlepší operace, jakou jsem v celém svém životě podstoupila,“ rozplývala se nad svým novým orgánem. 

Ačkoli vagínu si nemůže vynachválit, prsa by si přála upravit. Jsou podle ní příliš nízko posazená, a navíc by je chtěla větší. „Vaše prsa jsou přesně tam, kde mají být. Zvýšení nebo přitažení blíže k sobě by vedlo k tomu, že byste měla bradavky příliš daleko od sebe a v různých směrech. Chcete být karikatura, jen abyste je měla větší?“ vpálil Alvesové Dr. Terry Dubrow. „Nejlepší nápad je používat push-upky,“ poradil jí. 

Jessica odvětila, že push-up podprsenky už používá, ale chtěla by vypadat dobře i v bikinách. „Holka, vyrábějí i puch-up bikiny, měla byste jít nakupovat,“ rozmetal její argument Dubrow. Slavná transgender Barbie nakonec souhlasila a nechala se slyšet, že si raději pořídí puch-up bikiny, než aby její bradavky vypadaly divně. 

VIDEO: Živý Ken, současná Barbie litovala návštěvy Česka: V Praze mě zohyzdili a zneužili!

Video
Video se připravuje ...

Živý Ken, současná Barbie litovala návštěvy Česka: V Praze mě zohyzdili a zneužili! Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
341 fotografií