Jessica, známá milovnice plastických operací, už před časem avizovala, že si hledá partnera a ráda by založila i rodinu. Jenže zatím se jí nedaří. Nedávno se zamilovala do jednoho muže a navázali spolu kontakt online. 

„Moc se těšil na setkání, posílal mi zprávy a říkal, že jsem krásná a oslnivá. Také jsme měli videohovor,“ vyprávěla pro The Sun Alvesová, která už s mužem, co se objevil v britském seriálu „The Only Way Is Essex“, plánovala rande v Londýně, dostala ale vzápětí studenou sprchu. 

Když totiž svému nápadníkovi prozradila, že se původně narodila jako muž, všechno se zhroutilo. „Řekla jsem mu: Ale víš, že jsem transgender, viď? A on se zeptal, co to znamená a co tím myslím,“ odtajnila blondýnka, která se dříve jmenovala Rodrigo a byla známá jako živoucí panáček Ken. Pak si ale uvědomila svou identitu a stala se z ní žena - pomocí plastických operací už má i vaginu, kterou si nemůže vynachválit.

Muži samozřejmě také nezapomněla zmínit, že je stoprocentní ženou, jen z důvodů, které jistě všichni chápeme, nemůže mít děti. Jenže přišla reakce, kterou Jessica zřejmě nečekala. Nápadník se stáhl a přestal komunikovat a jakkoliv odpovídat. A jak později odhalil příspěvek na sociální síti (který už stihla Alvesová i smazat), muž si ji následně i zablokoval, aby ho nemohla dál kontaktovat. „Nemůžu uvěřit, že jsou na světě pořád transfobní lidé,“ zoufala si.

Partnera tak zatím Alvesová nenašla, i když oplzlých nabídek z Onlyfans má prý dost. Na druhou stranu má radost, že žije v Brazílii, kde ji prý nikdo nebere nijak zvláštně. „Být trans ženou v Brazílii je úplně v pohodě, lidé jsou tu otevření a a uctiví. Trans lidi tu vídáme všude,“ dodala. Do budoucna navíc plánuje další operace - několikátou operaci nosu a také zákrok na úpravu hlasu, aby více zněla jako žena. 

VIDEO: Jak tom byl umělý 'Ken' Rodrigo, současná Barbie Alvesová, s penisem po operaci v Praze?

Video
délka: 02:30.55

Jak tom byl umělý "Ken" Rodrigo, současná Barbie Alvesová s penisem po operaci v Praze? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
95 fotografií