Oživlá panenka Barbie právě v Brazílii usiluje o to, aby si mohla i legálně změnit jméno z Rodriga na Jessicu. Veřejně sice již jméno dávno používá, bohužel oficiálně to zatím nebylo možné.

Alvesová má za sebou ale ještě jeden docela velký životní milník, díky němuž si už jistě připadá jako skutečná žena se vším všudy. Poprvé od operativní změny pohlaví si totiž užila pohlavní styk. Ovšem romantiku o splněném snu nečekejte. „Moje poprvé bylo velice bolestivé. Musela jsem si vzít prášky proti bolesti a zůstat v posteli,“ svěřila se s krušným zážitkem.

Dokonce kvůli tomu volala i lékaři, který ji v minulosti operoval. „Když jsem mu zavolala, říkal, že to je normální. Teď už je to v pohodě,“ ujistila všechny Jessica, že už se cítí opět fit. Navíc konečně našla partnera, s nímž se mohla takto propojit. Netají se ani tím, že v budoucnu by ráda měla děti. Přemýšlí proto i o transplantaci dělohy...

Blondýnka, která vešla ve známost ještě pod rodným příjmením Rodrigo Alves, má za sebou neuvěřitelné množství plastických operací. Nejprve miliony z její kapsy padly na to, aby vypadala jako živoucí Ken, ovšem nakonec si uvědomila, že si přeje být ženou. Od té doby připomíná spíše panenku Barbie. Se zákroky ale stále nekončí - zrovna nedávno prodělala tubulizaci žaludku, a tak je čím dál štíhlejší. Dál si nechala do krku píchnout botox, aby byl více vypnutý. Stejně tak si nechala »vylepšit« i rty. 

VIDEO: Živý Ken, současná Barbie - litovala návštěvy Česka: V Praze mě zohyzdili a zneužili!

Video
délka: 00:42.26

Živý Ken, současná Barbie litovala návštěvy Česka: V Praze mě zohyzdili a zneužili! Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
55 fotografií