Před nedávnou dobou šokoval herec Jason Momoa, jenž se celosvětové slávy dočkal díky roli drsňáckého khala Droga v seriálu Hra o trůny, v show Jimmyho Kimmela (55). Během show se nečekaně svlékl a vyšpulil svůj pěkně tvarovaný zadek na diváky - oblečen do pozoruhodného havajského prádla, co se nazývá malo. „Já vlastně už ani nemám rád oblečení. Jsem v tom každý den. Nosím to pořád,“ liboval si představitel komiksového Aquamana. A nyní se svlékl i na internetu.

Herec prý tento nevšední díl spodního prádla, které má podobný střih jako bederní rouška, začal nosit docela nedávno, a to v rámci příprav na natáčení seriálu Chief Of War. Ten se bude odehrávat na Havaji koncem 18. století. A Momoa, jenž právě odsud pochází, se rozhodl do role jaksepatří ponořit. A Jasonovy fanynky si při pohledu na jeho tělo rozhodně nestěžují, že podlehl tomuto „trendu“. Momoa je totiž kus chlapa a velice dobře se na něj dívá…

Video
délka: 10:43.98
Video se připravuje ...

Jason Momoa jako Aquaman Vertical Ent., INT

Na sociální síti naposledy sdílel video, v němž mu dělala společnost legenda brazilského jiu-jitsu Gordon Ryan (27). Herec a zápasník se spolu zjevně velice dobře bavili, Ryan si dokonce nechal udělat typické samoanské tetování a také se oblékl i do odhalujících spodků jako Momoa. Bok po boku pózovali se širokými úsměvy, a tak není pochyb, že i když je Ryan konzervativec a Momoa liberál, dokázali i přes odlišné politické názory najít společnou řeč.

„Je to jeden z nejmilejších lidí, jaké jsem kdy potkal. Co jsem se od něj naučil za ty pouhé dva krátké dny, to je k nezaplacení. Setkali jsme se, sledoval jsem ho při práci, což bylo fascinující, pili jsme, zápasili, vedli jsme mnoho hlubokých rozhovorů a užili jsme si spoustu legrace. Je autentický, starostlivý, pečuje o své přátele a rodinu, bojuje za to, v co věří, a velmi tvrdě pracuje. Je to někdo, koho rád nazývám přítelem,“ pochvaloval si pak Ryan na instagramu.

Fotogalerie
63 fotografií