Černobílá fotografie na instagramovém profilu Třeštíka byla ovšem jen vzpomínkou na svatbu s Radkou z roku 2012. „Dnes je to deset let… A stále si myslím, že jsem si tehdy vzal moc prima holku, rád na to vzpomínám a je dobře, že se to stalo,“ napsal v popisku a v podstatě tak složil hold nejen své stále ještě právoplatné manželce, ale i vztahu, z něhož vzešly dvě děti – dcera Ela (9) a syn Jonatán (7).

Zdá se, že mezi nimi není žádná zlá krev, ale naopak se pořád mají rádi, ač už pár netvoří. Něco takového se často nevidí a ocenily to tak i mnohé dámy v komentářích. Srdíčko poslala například herečka Jana Plodková (41).

„Pro mě asi nejhezčí ukázání respektu toho druhého. Jste bezva chlap, Tome,“ chválila zase jakási Elis a Lenka ho zase ocenila za „slovo opravdového muže“. V komentářích se ozval dokonce i rozvodový právník a složil dvojici poklonu za to, že na sebe vzájemně nekydají hnůj.

A ač zůstala Eva Decastelo podezřele ticho a svému příteli příspěvek nijak nekomentovala, jistě i ona dokáže ocenit snahu udržet dobré vztahy i po rozchodu. Vždyť má sama též na starosti dva potomky, které má se scenáristou Reném Decastelem (49). Ten už má také nový vztah, přesto se oba s Evou jistě snaží spolu vycházet, už jen kvůli rodině.

Video
Video se připravuje ...

Eva Decastelo před rozvodem: Jsem teď opravdu moc šťastná! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Fotogalerie
35 fotografií