Jennifer Anistonová prostřednictvím svého instagramu odhalila, že její otec John Anthony Aniston zemřel. Tento muž s řeckými kořeny naposledy vydechl v pátek. Dožil se krásných 89 let. Jeho dcera, jíž otcovo slavné jméno jistě otevřelo dveře do zářivého světa šoubyznysu, mu vzdala hold sérií společných snímků, co je zachycují v průběhu let. Na některých momentkách byla Jennifer ještě docela malá, na dalších už byla dospělá.

John Aniston byl také herec, který byl nejznámější pro své ztvárnění Victora Kiriakise v nekonečném seriálu Tak jde čas. Tam hrál od července 1985. Tato role mu v roce 2017 vynesla nominaci na Daytime Emmy Award za vynikajícího herce ve vedlejší roli. V roce 2022 pak obdržel cenu Daytime Emmy za celoživotní dílo. Ačkoliv byl nadmíru talentovaný, Jennifer s ním měla velmi komplikovaný vztah. Dlouhá léta mu nedokázala odpustit, že od její matky, taktéž herečky Nancy Dowové (†79), před lety odešel. V té době jí bylo pouhých deset let.

Video
Video se připravuje ...

Nejslavnější hollywoodské páry: Brad a Jennifer vs. Brad a Angelina Videohub

Usmířili se až před rokem 2020. Během pandemie pak svému tatínkovi každý den volala. „Jejich vztah měl své vzestupy i pády. Jennifer s ním nemluvila celé věky. Ale od koronavirové krize spolu byli na telefonu téměř každý den. A nešlo jen o krátké rozhovory,“ citoval zdroj z jejího okolí deník DailyMail. „Jako kdyby si uvědomila, že život je velmi krátký. Proto chtěla, aby její vztah s Johnem byl co nejlepší. A i on byl nadšený, že se usmířili.“ 

Na sociální síti Jennifer po otcově skonu uvedla: „Sladký tatínek... John Anthony Aniston. Byl jsi jedním z nejkrásnějších lidí, jaké jsem kdy poznala. Jsem tak vděčná, že ses povznesl do nebes v míru – a bez bolesti. A 11. 11., ne jindy! Vždy jsi měl perfektní načasování. To číslo pro mě teď bude mít navždy ještě větší význam. Budu tě milovat až do konce věků.“ Není pochyb, že jejich vztah byl i přes všechny dávné křivdy již idylický a že teď Jennifer velmi strádá. Nemá totiž už naživu ani jednoho z rodičů. 

Fotogalerie
58 fotografií