„Konec jedné éry,“ napsala kráska na instagram k fotkám, které nafotila pro magazín Allure. Ten právě končí a poslední číslo bude patřit právě Jennifer, a to včetně titulní strany.

Představitelka Rachel v Přátelích se toho rozhodla využít a konečně se světu víc otevřít. Nejenže nafotila odvážné snímky, ale také se nebála přiznat, jak je to s jejím nesplněným snem o mateřství. 

V době, kdy byla vdaná za Brada Pitta (58) a především v době, kdy se rozváděli, se hodně spekulovalo o tom, že Jennifer vůbec nechtěla děti, nebo že jen dala přednost kariéře a mateřství odsunula na druhou kolej. Pravda to ale není. „Snažila jsem se otěhotnět. Byla to pro mě velmi náročná cesta. Všechny ty roky a roky a roky spekulací…bylo to opravdu těžké,“ odhalila nyní herečka.

„Podstupovala jsem umělé oplodnění, pila čínské bylinné čaje. Zkoušela jsem všechno. Dala bych cokoliv za to, aby mi někdo poradil, ať si zmrazím vajíčka. Ale to vás zkrátka nenapadne,“ vypočítávala Anistonová, co všechno udělala pro to, aby se stala matkou. Jenže nic nezabralo.

Hvězda filmů Marley a já či Millerovi na tripu se musela potýkat nejen s rozpadlým manželstvím s Pittem, ale také s dohady o tom, že zatímco Brad chtěl děti, ona ne. „Byly to absolutní lži. Tvrzení, že jsem sobecká a jde mi jen o kariéru. Chraň bůh, když je žena úspěšná a nemá děti. A že mě manžel opustil, protože jsem mu nedala děti…“ zuří ještě dnes.

Dlouho držela jazyk za zuby, ale teď konečně o náročném období promluvila. Možná proto, že už se s tím, že se nikdy nestane matkou, vlastně smířila. „A tak tu dnes jsem. Ujel mi vlak. Ale cítím spíš úlevu, protože už nemusím dumat nad tím, jestli by to šlo. Řekla bych, že v období mých 30-40 jsem se brodila sra*kami. Jinak bych nebyla tak nervózní, bázlivá, nejistá sama sebou jako tehdy. Dneska už je mi to fuk. Je mi nejlíp na světě. Mnohem lépe než v období mezi 20, 30, 40,“ doplnila hvězda Přátel.

Její otevřenost podpořil i Justin Theroux (51), kterého si vzala po rozvodu s Bradem Pittem. Příspěvek okomentoval emoikonem parťáckého ťuknutí pěstí a láskyplným srdíčkem. Jednoduchá zpráva se brzy dočkala více než 2 tisíc lajků. 

Ani jejich manželství ale bohužel nevyšlo. S americkým hercem, režisérem a scénáristou Therouxem se Anistonová rozvedla v roce 2018, tři roky po vstupu do manželství a sedm let od začátku vztahu. 

Video
Video se připravuje ...

Nejslavnější hollywoodské páry: Brad a Jennifer vs. Brad a Angelina Videohub

Fotogalerie
49 fotografií