S Brianem prožila láskyplný 18 let trvající vztah. „Procházeli jsme obdobím transformace a smutku, který jsem si museli prožít. Nikdy jsme ale neměli velké konflikty, nepracovala u nás ega a nepotřebovali jsme se jeden druhému mstít. Brian je v tomto směru úžasný muž, kterému přeji jen to nejlepší a vždy při něm bud stát,“ svěřila se v rozhovoru pro magazín Žena a život Jana Kolesárová

Prožili jsem spolu hodně let a investovali do sebe lásku, která v nás do jisté míry samozřejmě zůstává. Rozumím, že se někdy mezi lidmi stanou věci, které jsou kruté. Ale pěstování zášti škodí organismu,“ tvrdí slovenská kráska, která se za velkou louží věnovala vedením lekcí bikram jógy. 

Video
Video se připravuje ...

Barmanka ze seriálu Polda Jitka Sedláčková (60) poprvé s novým přítelem! Je to bratr známého herce Markéta Reinischová

Herečka, která po boku Davida Matáska v seriálu Polda ztvárnila roli vedoucí kriminálního oddělení, ale už nějaký čas sama není. Má nový vztah.

„Po jednom turbulentním období jsem byla sama, objevila v sobě dobrý pocit, kdy jsem byla schopna chodit na rande sama se sebou. Neměla jsem potřebu hledat, nebyla jsem urputná. V tu chvíli zafungoval vesmír a doručil mi tu správnou osobu. Jsem teď neskutečně šťastná,“ uzavírá novinky ze svého soukromí Jana, která od jara do podzimu žije na hausbótu.

V Praze bydlím na hausbótu. Když jsem začala víc pracovat v Praze, říkala jsem si, že bych tu chtěla nějaké zázemí. Hledala jsem byt, ale ty byly hrozně drahé. A když jsme dotočili seriál Až po uši II, celá linka tam byla na hausbótu, jednoho dne mi kolega Jirka Havelka zavolal a odkázal mě na člověka, který mi ho zařídil. Na zimu ho ale zazimovávám a odlétám do Kalifornie. Tam máme takový domek u oceánu,“ prozradila Honzovi Dědkovi v jeho 7 pádech Jana Kolesárová.

Fotogalerie
36 fotografií