Profesionální celebrita Jessica Alvesová nevzdává svůj sen o nalezení dokonalé lásky. Jak to vypadá s reality show, v níž plánovala cestovat po celém světě a testovat potenciální zájemce, to je ve hvězdách. Jisté však je, že se poslední dobou velmi často objevuje na veřejnosti po boku uměleckého režiséra a producenta Mauricia Ortize.

Ten jí dělal společnost i při večerní procházce brazilským hlavním městem Brasilií, a Jessica se na tohle rande patřičně vyfikla.  Oblékla do velice odvážných stříbrných šatů bez ramínek, střižených tak, že dokonale obepínaly její postavu, s dlouhými rukávy a neuvěřitelně hlubokým výstřihem, který držel na jejím obřím, silikonem vycpaném poprsí snad jenom silou vůle. 

Video
délka: 02:30.55
Video se připravuje ...

Jak tom byl umělý "Ken" Rodrigo, současná Barbie Alvesová s penisem po operaci v Praze? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Ruku v ruce s Ortizem byla Jessica doslova nepřehlédnutelná, a to nejenom díky onomu absurdnímu dekoltu a metalickým odleskům jejího outfitu, ale i pro plavou, nakadeřenou hřívu. Jak ale sama uvedla, najít spřízněnou duši pro ni vůbec není jednoduché. Všichni ji prý předem odsuzují „Myslím, že mám tendenci zastrašovat lidi kvůli svému vzhledu. Ale jakmile mě poznají, vidí, že jsem milá, laskavá duše,“ svěřila se deníku DailyMail.

Jessica se rovněž netají svým přáním se usadit, to ale prý její případné zájemce moc neláká. „Když jsem na veřejnosti, na svém Instagramu a na mém profilu na OnlyFans, dostává se mi spousta pánské pozornosti. Je pro mě ale těžké najít prince na bílém koni, který si mě nakonec vezme a založí se mnou rodinu. Většina mužů, které jsem zatím potkala, si chce jen užít. Jakmile ale začnu mluvit o dětech, odradí je to,“ posteskla si.

Fotogalerie
224 fotografií