Přestože rapper a samozvaný spasitel Kanye West trpí řadou duševních neduhů, mezi které patří například neléčená bipolární choroba (léky na tuto nemoc by údajně utlumovaly jeho vnitřního génia), krásné ženy se kolem něj vždy točily. A obzvlášť od chvíle, kdy oznámil konec svého vztahu s mocnou influencerkou a profesionální celebritou Kim Kardashianovou. Spojovány s ním byly například modelky Irina Shayková (36) a Candice Swanepoelová (33) či herečka Julia Foxová (32).

Aktuálně by však měl randit s mladičkou modelkou Julianou Nalúovou (24), co pochází z Brazílie. Není jisté, kdy se tahle nová milenecká dvojice dala dohromady, jisté ale je, že spolu byli na veřejnosti viděni již během nedávných Fashion Days v Paříži… A během tohoto víkendu je konečně paparazzi nachytali na ulici ruku v ruce. Nyní je jenom otázkou, zda jde jenom o chvilkový románek, anebo se z toho vyklube něco vážnějšího. Kanye od rozvodu s Kim totiž nepatří mezi nejstálejší partnery…

EMBED_OFF

Jisté však je, že je Juliana nadmíru sexy. Její instagramový profil se jenom hemží rajcovními snímky, na nichž dává všem na odiv své perfektní tělíčko, přírodní ňadra tak akorát do ruky, útlý pas a boky, s nimiž by mohla soupeřit s Kanyeho ex. Ta si ovšem ke svým dokonalým křivkám vypomohla šikovnýma ručičkama plastických chirurgů, zatímco Juliana je coby Brazilka obdařena svůdnou postavou již od přírody. Podívejte se do naší galerie a posuďte sami, zda si Kanye s novou partnerkou polepšil, nebo mu to po boku Kim slušelo víc.

Fotogalerie
101 fotografií