Najít spřízněnou duši je jedna z nejlepších věcí, která se může člověku stát. I když někdy je to hledání obzvlášť dlouhé. Své o tom ví i herečka z Hry o trůny Lena Headeyová, která v tomto seriálu ztvárnila nekompromisní královnu Cersei Lannisterovou. Herečka byla v minulosti už dvakrát vdaná: v roce 2007 si vzala hudebníka Petera Loughrana (53), otce svého prvního dítěte, synka jménem Wyllie Elliot (12), a v roce 2018 režiséra Dana Cadana (47), se kterým měla dceru jménem Teddy (7).

Po dvou nevydařených manželstvích ale snad Headeyová, která zazářila i ve snímku Bratři Grimmové natáčeném v Česku, konečně našla toho pravého. Je jím herec Marc Menchaca (46), s nímž půvabná brunetka tvoří pár od roku 2020. A od 6. října roku letošního jsou i manželé. Dvojice si řekla své „ano“ na romantickém, ale zároveň také soukromém obřadu v Itálii. Svatby se účastnilo jenom několik málo celebrit... mezi nimiž nechyběli ani někteří Lenini herečtí kolegové ze Hry o trůny.

Video
Video se připravuje ...

Drsný sex, krev, intriky a dračí oheň! Seriál Rod Draka navazuje na úspěch Hry o trůny HBO Max, idh

Svatebním hostem byla například herečka Sophie Turnerová (26), která ztvárnila osudem těžce zkoušenou Sansu Starkovou. Na veselku se dostavila v doprovodu svého manžela Joea Jonase (33), zpěváka z kdysi populární chlapecké skupiny Jonas Brothers. Dostavil se i Peter Dinklage (53), představitel Cerseina mladšího bratra Tyriona, či Conleth Hill (57), jenž ztvárnil intrikánského Varyse. Na několik málo snímků z této krásné události, které prozatím unikly na sociální sítě, se můžete podívat do naší galerie...

Fotogalerie
32 fotografií