Se synem slavného rockera Jona Bon Joviho (60), jehož skutečné jméno je John Francis Bongiovi Junior, randí půvabná Millie Bobby Brownová od června loňského roku. A že je to mezi mladými lidmi velice vážné, tomu nasvědčuje fakt, že se představitelka Jedenáctky ze Stranger Things a zároveň i filmová Enola Holmesová podle všeho s Jacobem Bongiovim (20) již dokonce i zasnoubila!

V New Yorku totiž Millie, co se již jako dvanáctiletá proslavila v populárním sci-fi seriálu, ukázala s blyštivým prstenem s nepřehlédnutelným kamenem na levém prsteníčku - a všichni mají jasno. I když je sotva plnoletá (a za předpokladu, že jejich vztah vydrží), bude se vdávat! To, že je zamilovaná až po uši, je zcela zřejmé - neustále si totiž s Jacobem dávají najevo svou vzájemnou lásku, doslova a do písmene jako dva zamilovaní puberťáci.

Video
Video se připravuje ...

Trailer na čtvrtou řadu seriálu Stranger Things Netflix, idh

Ať už na romantické dovolené na jachtě na Sardinii, anebo při procházkách v NY, tyhle dvě zaláskované hrdličky neustále chodí ruku v ruce a vyměňují si něžnosti a polibky na veřejnosti. Pro Millie je čas strávený s Jacobem jistě příjemnou změnou poté, co se před rokem rozešla s TikTokerem Hunterem Ecimovicem (22). S tím byl jejich vztah spíše toxický a ona sama jej označovala za „nezdravý“.

„Veřejně mě ponižoval, cítila jsem, že to nemám pod kontrolou, připadala jsem si bezmocná. Až když jsem od něj odešla, pochopila jsem, za co všechno stojím. Ten člověk mi nic nevzal, což bylo velmi posilující,“ citoval ji magazín Hola!. Negativní zkušenosti pak ale Millie využila při hraní ve 4. sezóně hitové série na Netflixu, kde si její hrdinka prochází velmi těžkými chvílemi v nerovném boji se zlem pocházejícím ze „světa naruby“... i na poli lásky.

Fotogalerie
63 fotografií