Bývalá manželka rockera Chrise Martina (45), známá z mnoha filmových trháků, podlehla v poslední době všem možným i nemožným zdravotním trendům. Gwyneth Paltrowová, držitelka Oscara za výkon v romantické komedii Zamilovaný Shakespeare, si v době celkem nedávné tužila zdraví tím, že se nechala bodat včelami, propaguje nápoje s obsahem CBD (výtažku z cannabisu) i vaginální jadeitová vajíčka, co prý mají pozitivní vliv na (minimálně její) hormonální systém. Také se pravidelně detoxikuje a spolupodílí se na dokumentární sérii Goop, která má napomoci rozvíjení ženské sexuality. A též prodává svíčky s vůní její vaginy i orgasmu.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený goop (@goop)

Jako úspěšná podnikatelka rovněž přináší na americký trh výživové doplňky, erotické pomůcky, přednáší o zdravotním stylu a ještě se také angažuje v bytovém designu. Je to zkrátka renesanční žena, na co sáhne, to se jí daří. A co víc - vypadá naprosto báječně.

Své padesátiny, tedy věk, jenž je pro mnoho žen skutečným strašákem, oslavila tato dáma vskutku velkolepě: Na počest tohoto životního jubilea se nechala zvěčnit úplně nahá, pouze potřená zlatou barvou, v odkaze na bondovku Goldfinger. Fotky byly pak sdílené na sociálních sítích.

Video
Video se připravuje ...

Podívejte se, jak se Gwyneth Paltrow odvázala ve filmech. youtube.com_Patricia Finkle

„Cítím se tak dobře, když je mi 50. Je to o vyjádření pocitu energie a optimismu, který prožívám. Je to jenom spíše o ženském pohledu a o smyslu pro zábavu,“ citoval server Yahoo! způsob, jímž Paltrowová popsala ony rajcovní snímky pro Goop, které nafotil uznávaný fotograf Andrew Yee. Tato dvojnásobná matka, co zazářila například v posledních Marvelovkách, kde ztvárnila postavu Pepper, v mrazivém thrilleru Sedm či v komedii Těžce zamilován, za sexy fotky sklidila jak obdiv, tak i kritiku. I když vypadá skvěle, měla by se prý podle některých lidí radši vrátit k hraní, tedy k tomu, co jí opravdu jde, a ne se projevovat jako nějaká bláznivá, sexem posedlá ezo žínka…

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

Fotogalerie
47 fotografií