Gwyneth Paltrowová má dceru Apple (17), syna Mosese (15) a dvě nevlastní děti, Isabellu a Brodyho. které vyvdala při sňatku s Bradem Falchuckem (50). Shodou okolností jsou hereččiny nevlastní děti stejně staré, jako ty vlastní, a ona tak má aktuálně plný dům puberťáků. 

Není divu, že nenechává nic náhodě a snaží se svým dětem trochu promluvit do duše v oblasti intimního života. Teď herečka prozradila, co potomkům vlastně radí. 

„Zůstaňte věrní svojí pravdě,“ popsala Paltrowová pro Entertainment Tonight. Podle čtyřnásobné mámy se totiž lidé často ve vztahu začnou příliš přizpůsobovat a tak nějak ztratí sami sebe. 

„Vždy budu své děti povzbuzovat k tomu, aby opravdu naslouchali sami sobě, svým instinktům, tomu, co jim připadá správné a na základě toho jednali,“ uvedla herečka.

Co se týče povědomí o sexu, jsou na tom podle jejího mínění dnešní děti poměrně dobře. „Snažím se zůstávat v tomhle tématu neutrální. Myslím, že moje generace dostala takové zprávy o sexu, které nás přiměly cítit se špatně,“ svěřila se. 

„Snažím se být prostě zvědavá. Puberťáci se nikdy nebudou chtít bavit se svými rodiči o sexu, nikdy, takže prostě následuji jejich vedení. Naštěstí měli na druhém stupni velmi vyčerpávající sexuální výchovu, takže se škola postarala o ptáčky a včeličky, a já jsem tady, kdyby ještě měli nějaké další otázky. Ale těch otázek je velmi málo,“ popsala Paltrowová, jak to u nich doma chodí. 

VIDEO: Podívejte se, jak se Gwyneth Paltrowová odvázala ve filmech

 

Video
délka: 02:09.24

Podívejte se, jak se Gwyneth Paltrow odvázala ve filmech youtube.com_Patricia Finkle

Fotogalerie
129 fotografií