Herečka a podnikatelka Gwyneth Paltrowová své narozeniny již poněkolikáté oslavila poměrně netradičně. V den výročí svého narození totiž v posledních letech pravidelně sdílí snímek, na kterém je pouze v rouše Evině. 

Výjimku neudělala ani letos a na své devětačtyřicátiny se ukázala nahá pod hvězdami. Posloužil jí k tomu snímek, na kterém ležérně relaxuje ve starožitně vyhlížející vaně na terase pod širým nebem. Na fotce nemá žádný make-up a leží ve vodě, jak ji pánbůh stvořil. 

Na fotografii jsou k vidění dvoje brýle, je proto pravděpodobné, že ji fotil hereččin manžel, scénárista, režisér a producent Brad Falchuk (50). Ten svou manželku nade všechno miluje a právě v den jejích narozenin se rozhodl vykřičet svou lásku do celého světa. 

„Když žijete s touto ženou, mnoho věcí začnete lépe chápat. Jsou tu věci, které jsou na první pohled patrné – je krásná, vtipná, má ráda věci tak, jak si sama určí, že tak budou, když se jí líbí. Je stále zaneprázdněná, ale zároveň si na vás vždy najde čas,“ prozradil na svém instagramovém profilu.

„Jsou tu ale dvě věci, které nad tím vším vévodí – všímá si a jedná! Lidé si totiž často všímají, ale pak nic nedělají, maximálně o tom mluví. Ale Gwyneth si všímá a jedná. Všimne si, že potřebujete obejmutí, tak vám jej poskytne. Všimne si, že jste hladoví, tak vám připraví vynikající vaječný sendvič. Všimne si, že milujete Red Sox a začne pro ně žít a dýchat tak jako vy, i když absolutně nerozumí tomu, co se ve hře děje,“ pokračoval ve výčtu věcí, které na své drahé oceňuje. 

Nakonec Falchuk vyzval všechny, aby Gwyneth vzdali hold. „Dnes má narozeniny, takže dnes si všímáme jí tak, jako si ona denně všímá nás. Oslavujeme ji, protože jestli někdo má být oslavovaný, jsi to ty, Gwyneth,“ zakončil své blahopřání.

VIDEO: Podívejte se, jak se Gwyneth Paltrow odvázala ve filmech

Video
délka: 02:09.24
Video se připravuje ...

Podívejte se, jak se Gwyneth Paltrow odvázala ve filmech youtube.com_Patricia Finkle

Fotogalerie
96 fotografií