Veronika Plačková všemožně tvrdí, že pondělní zatčení její dcery Zuzany je jen obrovské nedorozumění. V poutech skončila podle jejích slov čistě proto, že v celé údajné drogové kauze figuruje pouze jako svědek, a policie ji tak chtěla dostat k výslechu.

Nic, vždyť už jsou mimo Slovensko, nic se nedokázalo a nic nenašli. Že s někým jdeš na oslavu a večeři neznamená, že jsi dealer. Jenže NAKA to neřeší, posbírá všechny,“ napsala pod článek, který na sociální síti zveřejnil profil Nákupní maniačky, Veronika. „To asi těžko, protože tam musí být 48 hodin!“ pustili se s ní do hádky lidé, kteří její slova vůbec neberou vážně.

Špíny špinavé, já vám řeknu, že nikdy nic neprodávala ani nebrala. Vzali ji jako svědka, ne jako obviněnou, čtěte a posuzujte a přeji vám jen závist,“ hádala se s ostatními diskutujícími a později pořádně přitvrdila. 

VIDEO: Policie vtrhla do domu Queen Plačkové! Influencerku si odvedli v poutech!

Video
délka: 00:28.40

Policie vtrhla do domu Queen Plačkové! Influencerku si odvedli v poutech! Plus JEDEN DEŇ

Hodně lidí zajímal názor Jasminy Alagič, která se Zuzou vytvořila další zázračný kolagen. „I když se velmi učím nedávat nevyžádané rady, jednu zkusím: co kdybychom nechali souzení na ty, kteří na to mají právo, a co se mě týče, celý život všem lidem bez rozdílu přeji jen to, co si zaslouží na základě svých činů,“ napsala Jasmina na Instagram.

Samozřejmě, žádné oficiální informace zatím nejsou známy. Jak to celé dopadne, se uvidí určitě brzy. Podle nejnovějších informací 1.pluska.sk byla Plačková ráno převezena do Trenčína a tam od desáté hodiny probíhal další výslech. Zda padlo nějaké obvinění, není dosud jasné.

Fotogalerie
69 fotografií