Zpěvačka a skladatelka Madonna si na provokování postavila kariéru. Ze své značky přitom neslevuje ani po šedesátce. V pondělí byla vyfocena před hotelem Bowery v New Yorku ve značně divokém modelu!

Video
délka: 03:47.88
Video se připravuje ...

Madonna: Královna popu i skandálů. Samotný papež ji zakázal koncerty v Itálii Videohub

Madonnu po párty z hotelu vyprovázel mladý bodyguard. Na sobě měla obrovské roztrhané džíny, sametový korzet, šusťákovou větrovku a kozačky na jehlách se špičatou špičkou. Outfit doplnila motorkářskými rukavicemi bez prstů a bílými slunečními brýlemi, ačkoli už byla dávno noc. Vlasy si nově obarvila na světle růžovou a z nějakého důvodu si oholila obočí. V podivném mundůru tak byla sotva k poznání... 

Lesbický videoklip

Kontroverzní hudebnice přitom nedávno zveřejnila videoklip k písni Hung Up on Tokischa, který vznikl – jak už název napovídá – ve spolupráci s rapperkou Tokishou (26) z Dominikánské republiky. 

O téměř 40 let mladší Tokisha se v něm s Madonnou vášnivě líbá, ženy simulují kopulační pohyby, na parketu mezi ostatními lidmi předstírají orální sex a rozdováděná důchodkyně mladší ženě žádostivě osahává ňadra či pozadí. Na odpočinek se zkrátka autorka hitu Like a Virgin ještě nechystá! Bude takhle dovádět i v osmdesáti?

Video
délka: 06:48.51
Video se připravuje ...

Podívejte se jak vypadala Madonna od mala až doteď. youtube.com/toptenfamous/BPŽ

Fotogalerie
355 fotografií