Na červeném koberci události Forbes Power Women's Summit 2022, která se konala v New Yorku, čekalo příznivce herečky a modelky Blake Livelyové a jejího manžela, slavného filmového Deadpoola, velké překvapení. Krásná blondýnka totiž předvedla své rostoucí těhotenské bříško! Ve zlatém, třpytivém modelu od Valentina vypadala naprosto perfektně a není pochyb, že jí požehnaný stav náramně sluší.

Pro všechny to byl velký šok, jelikož dosud nikdo netušil, že nosí pod srdcem další dítko. 24. srpna, tedy před necelým měsícem, například sdílela na instagramu fotku u bazénu, z níž by rozhodně nikdo nepoznal, že je těhotná. Na snímku na sobě totiž měla dvojdílné plavky a bříško naprosto dokonale vyrýsované. Nyní je jasné, že šlo o momentku podstatně staršího data, kterou herečka jenom všechny (úmyslně) zmátla...

Video
Video se připravuje ...

Páry, které se daly dohromady během natáčení Videohub

V očekávání je Blake, hvězda seriálu Super drbna, již počtvrté. Se svým manželem Ryanem Reynoldsem má tři dcery - James (7), Inez (5) a Betty (2). A i když na instagramu slavní manželé zveřejňují leccos, zrovna tvářičky svých potomků úzkostlivě před světem médií skrývají. Své „ano“ řekla slavná blondýnka Ryanovi v roce 2012 a od té doby patří mezi nejkrásnější hollywoodské páry. A jak oba uvádějí, rodičovství si náramně užívají.

I Reynolds, jenž jednu dobu hrál v každém druhém blockbusteru, prý začal odmítat filmové role - aby mohl trávit více času se svými holkami. Zda k nim přibude další děvčátko, takže herec bude mít doma pořádný babinec, anebo zda se konečně dočkají chlapečka, to je prozatím ve hvězdách. Dvojice ostatně ještě tuto nádhernou novinku veřejně neoznámila. Ačkoliv... teď už je to možná trochu zbytečné.

Fotogalerie
41 fotografií