O rok starší, o rok moudřejší! „30! Zvládla jsem to! Upřímně, dvacetiletá Frances si nebyla jistá, že se to vůbec stane,“ svěřila se v příspěvku, který sdílela ve čtvrtek, tedy den po svých třicátých narozeninách, na svém Instagramu.

V minulosti ji prý hluboce ovlivňoval pocit sebenenávisti, nejistota, destruktivní vzorce chování a trauma, které nedokázala zvládnout. Frances dodala, že se na svět dívala optikou zášti vůči tomu, že byla přivedena do života plného chaosu. 

Rodiče i dcera na drogách

Není žádným tajemstvím, že oba její rodiče trpěli závislostí na drogách – jak Kurt Cobain, který spáchal ve svých 27 letech sebevraždu (tehdy byl Frances jen jeden rok), tak Courtney Love (vlastním jménem Courtney Michelle Harrisonová), která měla kvůli drogám problémy se zákonem ještě v roce 2005. Na drogách pak skončila i Frances, nakonec se jí ale podařilo ze závislosti vymanit a v současné době je již 7 let čistá. 

Problémy nechala v minulosti

Byla to právě chvíle, kdy se během nebezpečného incidentu v letadle přiblížila smrti, co jí dodalo novou chuť k životu. „Jsem šťastná, že jsem se vyvedla z omylu a že jsem dokázala bolest přetvořit ve vědomosti. Jsem vděčná, že tu jsem a že jste tu vy,“ vzkázala sledujícím. 

Frances se živí jako malířka a částečně se věnuje i hudbě. V současné době tvoří pár s Rileym Hawkem (29), synem legendárního skateboardisty Tonyho Hawka (54). 

Video
Video se připravuje ...

Život Kurta Cobaina byl skutečně nevšední. Videohub

Fotogalerie
61 fotografií

Pokud máte psychické potíže či jakékoliv trápení, obraťte se na odborníky například na Lince důvěry 800 155 555 nebo v Centru krizové intervence 284 016 666. Služby jsou poskytovány nonstop.