Mladinký Romeo Beckham společně se svou přítelkyní Miou Reganovou oslavili začátkem května třetí výročí jejich vztahu. Tehdy se ještě vše zdálo být zalité sluncem, dokonce se šuškalo, že Romeo, jenž pověsil na hřebíček svou vlastní modelingovou kariéru a nyní po vzoru slavného otce zkouší být fotbalistou, si chce krásnou blondýnku odvést k oltáři. Přesně tak, jak to nedávno udělal jeho starší bratr Brooklyn (23) s herečkou a budoucí dědičkou miliardového jmění Nicolou Peltzovou (27).

Za pár měsíců ale bylo všechno jinak. „Vztah na dálku v jejich mladém věku si v podstatě vybral svou daň,“ prozradil britskému deníku Daily Mail zdroj z blízkého okolí celosvětově známé rodiny. Dvojice prý musela čelit tlaku způsobenému jejich nabitým a zcela odlišným pracovním programem - zatímco Romeo tráví většinu času ve Spojených státech, kde se snaží prosadit v Interu Miami II, tedy v klubu, který vlastní jeho otec David Beckham, Mia žije v Londýně, kde se věnuje modelingu.

Video
Video se připravuje ...

Svatba u Beckhamových: Malá Harper jako sladká družička! Profimedia.cz

„Romeo a Mia jsou oba krásní mladí lidé, mají se velmi rádi a rodina Miu miluje. Ta nadále spolupracuje s Victorií Beckhamovou, ale Romeo a Mia už zkrátka bohužel nejsou pár,“ tvrdí zdroj.

Přestože to zní, že rozchod bývalých hrdliček proběhl zcela poklidně a bez zlé krve, mnozí jejich příznivci si povšimli, že Romeo nekompromisně vymazal ze svého účtu na instagramu všechny společné fotky s Miou, kdežto její vyznání, zveřejněné v den jejich výročí, je stále na jejím profilu…

Fotogalerie
60 fotografií