Potomci slavných rodičů Nicola a Brooklyn Peltzovi Beckhamovi se v minulosti nechali slyšet, že by si děti přáli. Po nedávné svatbě tak přirozeně v některých fanoušcích hlodá otázka, o jak daleké budoucnosti je vlastně řeč.

Movitá dvojice si zatím sice teprve užívá své luxusní líbánky, zdá se ale, že by potomstvo mohlo být blíž, než se zdálo! Nicola totiž svou famózní postavu obyčejně vystavuje na odiv, jak může, a nosí sexy oděvy podle poslední módy. 

Teď už ale na nějaký čas odložila přiléhavé šaty do skříně a místo toho se na veřejnosti objevuje ve volných a „pytlovitých“ variacích. Ve světě celebrit tohle často znamená jediné! 

New York, Miami, LA?

Syn slavného fotbalisty Davida Beckhama (47) a někdejší Spice Girl Victorie Beckhamové (48)v minulosti tvrdil, že by rád své děti vychovával v New Yorku. To bylo ale dlouho před svatbou s Nicolou a věci se tak dost možná mezitím změnily...

Mladí manželé aktuálně chtějí investovat do jedné nemovitosti v Los Angeles, kde Nicola často natáčí, a do jedné v Miami, kde mají oba rodinu. Bude z Posh Spice „hlídací“ babička?

VIDEO: Svatba u Beckhamových: Malá Harper jako sladká družička!

Video
Video se připravuje ...

Svatba u Beckhamových: Malá Harper jako sladká družička! Profimedia.cz

Fotogalerie
95 fotografií