Poté, co mladá žena (30) obvinila herečku Zaru Phythianovou a jejího manžela Victora Markeho (59), že ji v dětství zneužívali, následovalo pečlivé vyšetřování a po něm soud. Ten dal teď oběti za pravdu a Phythianovou i Markeho oficiálně odsoudil. Herečka má za mřížemi strávit 8 let, po odsezení poloviny trestu bude moci zažádat o podmínečné propuštění.

Stejně tak Marke, který ale vyfasoval rovnou 14 let. „Považuji vás za hybnou sílu zneužívání. Jasně jste si byl vědom prvního incidentu, ale předstíral jste, že spíte. Zjevně šlo o předem dohodnutou lest,“ uvedl soudce Mark Watson na adresu mistra taekwonda Markeho. Ten se svou manželkou vedl akademii bojových umění, a k dětem i dospívajícím tak měl snadný přístup. 

Na adresu Phythianové soudce dodal: „Ačkoli jste při výslechu popřela, že jste byla ovlivněna Victorem Markem, na základě důkazů, které jsem slyšel, nepochybuji o tom, že vaše deviace byla formována vlivem, který na vás měl už od velmi mladého věku.“ 

Zneužívání podle soudu probíhalo v letech 2005 až 2008. Když začalo, bylo školačce jen 13 let a Phythianové 20. Markemu bylo 42. Právě kvůli nízkému věku herečky jí soud udělil nižší trest. 

Když Phythianovou odváděli do cely, vykřikla za ní ještě neznámá žena „Miluji tě, Zaro“ a herečka jí zamávala. 

Co se tehdy stalo

Zara Phythianová i její manžel Marke jsou oba mistry bojových umění a dívka k nim prý velmi vzhlížela. Dvojice toho ale podle její výpovědi měla ošklivě zneužít; do školačky nalili alkohol a Phythianová ji pak donutila, aby provedla Markemu orální sex poté, co jí ukázala, jak na to. 

Incident se nejenom opakoval, ale postupně dvojice dokonce přitvrzovala, až začalo docházet i k souloži. Všechno mělo opět probíhat stylem „zaučování“. Když dívka sex odmítala, vyhrožoval jí Marke, že jí zlomí kolena. Manželé si navíc údajně hrátky nahrávali na video. Ke zneužívání docházelo jednou až dvakrát měsíčně po tři roky.

Pro mistra taekwonda Victora Markea navíc nejde o první podobné obvinění. Další náctiletou dívku měl zneužívat v letech 2002 až 2003. 

Zara Phythian se v roce 2016 objevila ve filmu Doktor Strange po boku Benedicta Comberbatche(45), Madse Mikkelsena (56) nebo Tildy Swintonové (61). Pokračování filmu s názvem Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství je aktuálně v kinech.

VIDEO: Michael Jackson - Nespočet plastických operací a obvinění ze sexuálního obtěžování dětí. Jak žil Král popu?

Video
délka: 05:04.80
Video se připravuje ...

Michael Jackson - Nespočet plastických operací a obvinění ze sexuálního obtěžování dětí. Jak žil Král popu? Videohub

Fotogalerie
37 fotografií