Podle výpovědi dívky, která kvůli právní ochraně nemůže být jmenována, všechno probíhalo v letech 2005 až 2008, kdy jí bylo 13 až 15 let. Zara Phythianová i její manžel Marke jsou oba mistry bojových umění a dívka k nim prý velmi vzhlížela.

Dvojice toho ale podle její výpovědi měla ošklivě zneužít; do školačky nalili alkohol a Phythianová ji pak měla donutit, aby provedla Markemu orální sex poté, co jí ukázala, jak na to. 

Incident se nejenom opakoval, ale postupně dvojice dokonce přitvrzovala, až začalo docházet i k souloži. Všechno mělo opět probíhat stylem „zaučování“. Když dívka sex odmítala, měl jí Marke vyhrožovat, že jí zlomí kolena. Manželé si navíc údajně hrátky měli nahrávat na video. Ke zneužívání prý docházelo jednou až dvakrát měsíčně po tři roky.

Dvojice se proti obvinění brání. Školačka je prý svým lhaním pověstná a pouze žárlí na úspěšnou kariéru Phythianové. Herečka se v roce 2016 objevila ve filmu Doktor Strange po boku Benedicta Comberbatche(45), Madse Mikkelsena (56) nebo Tildy Swintonové (61). Pokračování filmu s názvem Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství je aktuálně v kinech a přitáhl tak k příběhu opět značnou vlnu pozornosti. 

Pro mistra taekwonda Victora Markea ovšem nejde o první podobné obvinění. Další náctiletou dívku měl zneužívat v letech 2002 až 2003. 

VIDEO: Josef Fritzl. Přes dvacet let věznil a znásilňoval vlastní dceru, zplodil s ní sedm dětí

Video
Video se připravuje ...

Josef Fritzl. Přes dvacet let věznil a znásilňoval vlastní dceru, zplodil s ní sedm dětí Videohub

Fotogalerie
38 fotografií