Jekatěrina Lisinová je podle Guinessovy knihy rekordů od roku 2017 nejvyšší profesionální modelkou na světě. Do nedávna byla držitelkou rekordu i nejdelších nohou – ty její mají úctyhodných 132 cm. Před časem ji ale porazila americká středoškolačka Mari Currin (17), která měří ještě o dva centimetry více. 

I velmi vysocí muži vedle Katky působí drobně, a není proto divu, že je to pro ni s randěním trochu složité. Ona sama rozhodně netrvá na tom, aby byl její vyvolený stejně vysoký nebo dokonce vyšší, než ona. Stačí jí, když má muž zhruba 170 cm; v opačném případě totiž i obyčejný polibek vyžaduje úsilí. 

Ačkoli má Katka řadu fanoušků, většina mužů je její abnormální výškou spíš odrazena. „Znáte to, když se vám líbí kluk, ale je o hodně menší, a nebo se vám líbí vysoký kluk, ale nechce vás, protože jste pro něj moc vysoká,“ posteskla si v podcastu Private Talks Alexis Texasové. 

Podle modelky je ale posedlost výškou v milostném životě zbytečná. „Nemělo by to být to nejdůležitější,“ je přesvědčená. „To nejdůležitější je chemie a duševní souznění. Pokud to tam není, i kdyby se vám ten člověk líbil sebevíc, stejně to nebude fungovat,“ myslí si. 

VIDEO: Tragické osudy modelek: Divoký život, hořká smrt. Smutný konec tří půvabných supermodelek

Video
délka: 04:51.08
Video se připravuje ...

Tragické osudy modelek: Divoký život, hořká smrt. Smutný konec tří půvabných supermodelek Videohub

Fotogalerie
69 fotografií