Barbadoská kráska Robyn Rihanna Fentyová sice dlouho před svými příznivci tajila, že je v jiném stavu, a na veřejnosti se objevovala v obrovských mikinách a vytahaných svetrech, aby změny svého těla před zvídavými zraky všech okolo zakryla, jakmile však krásnou novinku oznámila celému světu, jako kdyby se v ní něco zlomilo. Právě zvětšující se bříško se stalo ústředním motivem každého jejího outfitu. Interpretka hitů Umbrella, Diamonds nebo Kiss It Better znovu udávala módní trendy, když si vyrazila na večeři do restaurace Nobu v Los Angeles v modelu, který odhalil její postavu nastávající maminky.

Na sobě měla modrý šátek a průsvitnou modrou halenku, pod níž byla kromě břicha vidět i krajková modrá podprsenka. Celek doplnila hřejivě vypadající tmavě modrou bundou s jasně žlutou kožešinou na lemu kapuce, šedými džínsy, bílými lodičkami a bílými slunečními brýlemi, které měla v pozdních večerních hodinách spíše jako součást image než jako ochranu před sluncem. Společnost jí dělal pochopitelně její partner Rakim Mayers (33), spíše známý jako A$AP Rocky, fotografové se však plně zaměřili spíše na nastávající maminku nežli na budoucího otce...

VIDEO: Rihanna v odvážném kostýmku pařila na karnevalu na Barbadosu

Video
Video se připravuje ...

Rihanna v odvážném kostýmku pařila na karnevalu na Barbadosu Instagram

Přitom to byla rozhodně škoda, jelikož ani Rocky, co se týče módy, vedle Rihanny nikterak nezapadá. Se svou krásnou přítelkyní se dokonale sladil - teplákovou soupravu luxusní značky Louis Vuitton doplnil žlutým šátkem a černou čepicí s kšiltem. Své partnerce, s níž předtím navštívil utkání SuperBowlu, během něhož sledovali, jak Los Angeles Rams porazili Cincinnati Bengals 23-20, pak galantně nesl bílou kabelku, která jí perfektně pasovala s brýlemi.

Jak moc jim to slušelo, to můžete posoudit sami v naší galerii. Podle zahraničních médií jsou aktuálně nejstylovější dvojicí v šoubyznysu! Kim Kardashianová (41) a rapper Kanye West (44) jsou prý už historií... Ale to i proto, že se aktuálně rozvádějí, a pár už tedy nějakou dobu netvoří.

Fotogalerie
93 fotografií