„Je ok necítit se ok. Je to jen fáze. Je ok slavit, je ok neslavit, je ok být sama nebo naopak napsat těm, kteří ti už dlouho chybí. Je ok nevědět, je ok chtít změnu, je ok začít něco nového nebo nedělat nic a jen si zalézt pod peřinu. Je ok dnešek prožít jakkoliv. Já se letos na Valentýna rozvedla,“ napsala 14. února na sociální síť půvabná herečka Vanda Chaloupková, kterou si televizní diváci zamilovali například coby polyamory lékařku Veroniku Jánskou v Modrém kódu či ve Slunečné, kde se postavila po boku Marka Lambory (26) albánské mafii.

Tmavovláska s uhrančivýma očima se po šestiletém vztahu sice loni v létě provdala, jenže jak je vidět, tomuto manželství již odzvonilo. „Můj loňský rok nebyl moc zdařilý, co se týká lásky,“ přiznala Chaloupková i na CNN Prima News. „Bylo to rychlé, ale oba jsme se shodli na tom, že to asi nebylo dobře, a věřím, že ať už půjdeme každý svojí cestou, budeme šťastní,“ přála by si Chaloupková, která se brzy objeví i na plátnech kin v romantickém snímku Prezidentka - kde ztvární, podobně jako ve výše zmiňované Slunečné, roli drsné bodyguardky.

VIDEO: Vanda Chaloupková zazářila v druhé řadě První republiky

Video
délka: 02:02.30
Video se připravuje ...

Vanda Chaloupková zazářila v druhé řadě První republiky Igor Hellebrandt/BPŽ

Pokud by si na ni ale nějaká fanoušek chtěl brousit zuby, má smůlu. Přestože inkoust na jejích rozvodových papírech stihl sotva zaschnout, herečka už dávno není single. „Poznala jsem novou lásku a bojovala za ni. Věřím, že to klapne. Není to nikdo z branže a brzy už to asi ani nebude tajemství, protože můj nový vztah, nová láska, si zaslouží, aby se o ní vědělo. Myslím, že je fér vůči novému vztahu, aby nebyl v utajení,“ domnívá se Chaloupková, která tak následovala neveselému příkladu herečky Denisy Pfauserové (33). I ta se loni v létě za velké slávy provdala, aby se půl roku nato rozváděla...

Fotogalerie
30 fotografií