Ostravská rodačka Vanda Chaloupková, která se v českém šoubyznysu začala prosazovat už jako teenagerka (velkou roli měla například v sedmidílné sérii 4teens), v současné době září na televizních obrazovkách jakožto Veronika Jánská, chirurgyně-cévařka v populárním seriálu z prostředí rubavského urgentu. Na rozdíl od své svérázné hrdinky, jež prosazuje polyamorii (což je životní styl, kdy dotyčná osoba žije v několika milostných vztazích za vzájemného souhlasu všech zúčastněných, aniž by šlo o nevěru), ona sama má ve svém milostném životě docela jasno.

Na instagramu totiž sdílela docela nevinnou fotku, na níž si čte knihu a v rukou drží krásně zdobený hrneček. Jejím všímavým followerům ale neušel jeden malý, leč zatraceně významný detail: Na prsteníčku levé ruky jí jen tak mimoděk přibyl zlatý kroužek s kamínkem! „Oooooh… hlavně jakoby nic… Gratuluji!“ napsala jí ke snímku herečka Kristýna Janáčková (38), hvězda seriálu Cesty domů nebo zdravotní sestřička z konkurenční novácké Ordinace v růžové zahradě 2, a další gratulace na sebe nenechaly dlouho čekat.

Přestože seriálová hvězda na internetu své zásnuby ani nepotvrdila, ani nevyvrátila, Blesku přiznala, jak to s nimi bylo doopravdy! „Oskar mě požádal o ruku na dovolené v Thajsku. Dostala jsem prstýnek, který má rodinnou tradici. Nosil ho dva týdny v kapse, ale nic jsem netušila. Na pláži jsme se pak zasnoubili,“ podělila se s námi o romantické detaily. Nezbývá tedy nic jiného, než jí popřát pevné nervy na všechny ty svatební přípravy. Každopádně je už teď jasné, že její vztah s Oskarem bude nepochybně daleko „zdravější“ nežli seriálové randění jak s Matym, kterého hraje David Gránský (27), tak i s Pavlem v podání Jakuba Gottwalda (35).

VIDEO: Ve druhé řadě První republiky si Vanda Chaloupková zahrála luxusní společnici!

Video
délka: 02:02.30

Ve druhé řadě První republiky si Vanda Chaloupková zahrála luxusní společnici! Igor Hellebrandt/BPŽ

Fotogalerie
125 fotografií