Seriál M*A*S*H se těší dodnes obrovské popularitě mimo jiné i díky skvělému obsazení, jaké měl. Herci v hlavních rolích se skutečně sžili se svými hrdiny, a mnozí z nich tyto postavy už nepřekonali - například Loretta Switová. Ta ztvárnila věčně nespokojenou Margaret, jíž chirurgové operující v Korei posměšně přezdívali Šťabajzna (v originále mimochodem „Hot Lips“). Tato dáma dodnes navštěvuje srazy fanoušků a dokonce i natáčí podcasty nazvané MASH Matters, úspěšně vysílané už od roku 2018. Ty oceňují především ti diváci, co na seriál z let 1972 – 1983 ani po letech nezanevřeli a dokáží se u něj dodnes zasmát.

S herci, s nimiž Loretta trávila jedenáct let na place, tato dáma stále udržuje kontakt... a stále je má stejně ráda jako před lety, kdy společně stáli před kamerou. Důkazem toho je dojemné vyznání, které v den třiaosmdesátých narozenin herce Mikea Farrella, představitele moudrého BJ Hunnicutta, napsala na svůj oficiální profil na facebooku... a doplnila jej celou řadou krásných fotek, na nichž je s Farrellem v objetí. „Krásné narozeniny, bráško! Ty a tvé přátelství je skutečným požehnáním mého života! Miluji a zbožňuji tě! Tohle prostě vyjadřuje všechno!! Navždy, ségra,“ vzkázala mu skrze sociální síť.

VIDEO: Vladimír Brabec: Jak vzpomíná na dabing M*A*S*H a bondovek?

Video
Video se připravuje ...

Vladimír Brabec: Jak vzpomíná na dabing M*A*S*H a bondovek? Petr Macek, Lukáš Červený

Neméně rozkošné narozeninové přání napsala o několik dní dříve, konkrétně 29. ledna, Alanu Aldovi (86), který den předtím také slavil narozeniny. Herec, režisér a scenárista, který se do širokého povědomí televizních diváků na celém světě zapsal svou rolí brilantního chirurga „Hawkeye“ Pierce, měl s Lorettinou Margaret v seriálu dokonce i jisté pletky... „Slavíme narozeniny mého srdečného, úžasného, přítele navždy! Tolik vzpomínek, Alane, tolik vzpomínek! Všechno nejlepší k narozeninám! Jsem moc ráda, že jsi se narodil!“ vtipkovala Switová. Z jejích slov ale bylo jasně patrné, že i přes scénář měla blíže k Farrellovi nežli k Aldovi, jenž několik dílů M*A*S*He nejenom napsal, ale i zrežíroval.

Fotogalerie
51 fotografií