Poslední rozloučení se sympaťákem Gaspardem Ullielem, jenž se proslavil hlavně jako mladý kanibal Lecter ve filmu Hannibal – Zrození, a teď v březnu se bohužel už posmrtně objeví v marvelovském seriálu Moon Knight, proběhlo v kostele svatého Eustacha. To je známý římskokatolický farní kostel postavený v 15. století. Ještě před zahájením pohřbu byla na zábradlí před kostel umístěna obrovská, černobílá fotka talentovaného herce s lehkým úsměvem na rtech a cigaretou v ústech, před kterou se záhy začaly vršit květiny.

Hercovy ostatky byly dopraveny do kostela v jednoduché černé rakvi, kterou nesli čtyři muži. A záhy se začali scházet i smuteční hosté, zahalení v černém… a v rouškách, pro které je bylo občas hodně těžké identifikovat. Modelka Gaëlle Piétriová (30), která byla Ullielovou partnerkou po dlouhých 9 let, a také matkou jejich společného synka Orsa (6), dorazila do kostela ještě před bohoslužbou, ruku v ruce s dítětem, které teď v lednu oslavilo šesté narozeniny... už bez tatínka. Kromě truchlících členů Gaspardovy rodiny dorazila na mši celá řada francouzských celebrit a významných osobností umělecké scény.

VIDEO: Pohřeb Gasparda Ulliela

Video
Video se připravuje ...

Pohřeb Gasparda Ulliela Profimedia

Nechyběla například divadelní herečka Nathalie Bayeová (73), někdejší filmová sexbomba Catherine Deneuveová (78), představitelka bondgirl Léa Seydouxová (36), režisér Thierry Fremaux (61), jenž stojí za povedeným filmem Bratři Lumiérové a který je zároveň i ředitelem filmového festivalu v Cannes, Audrey Tautouová (45), se kterou hrál Ulliel v romantickém snímku Příliš dlouhé zásnuby, herci Vincent Cassel (55) a Alex Lutz (43), herečka Isabelle Huppertová (68) a další. Ti všichni přišli vzdát hold mladému, talentovanému muži, pro kterého si smrt přišla až příliš brzy...

Fotogalerie
25 fotografií