Pátek 2. června 2023
Svátek slaví Jarmil, zítra Tamara
Polojasno 23°C

Jaká matka, taká Katka! Jak vypadají dcery nejkrásnějších topmodelek?

/
 • Dcery slavných devadesátkových topmodelek.
  19. prosince 2021 ● 09:30

  Tak tyhle ženy mají krásu zjevně v genech! Při pohledu na světoznámé topmodelky z devadesátých let si člověk rychle povšimne, že řada z nich předala ambice svým ratolestem. Mnohé dcery slavných matek totiž sebraly svůj vrozený půvab a na mola se vydaly také!

 • 1.

  Clementine Poppy Vaughnová

  Topmodelka Claudia Schifferová (51) v době své největší slávy potrápila nejednoho mladíka. Štafetu teď po ní převzala její dcera Clementine Poppy Vaughnová, kterou má modelka s režisérem a filmovým producentemMatthew Vaughnem(50).

 • 2.

  Cosima Auermannová

  Německá topmodelka Nadja Auermannová (50) patřila v devadesátých letech mezi světovou špičku ve svém oboru. Módní návrhář Valentino Garavani (89) o ní jednou prohlásil, že se velmi podobá Marlene Dietrichové (†90).

  Dnes už se Nadja v modelingu moc neangažuje, vystřídala ji ale její dcera Cosima Auermannová (24). Ta se stejně jako její máma v módním průmyslu našla a dnes už má slibně rozjetou kariéru. 

 • 3.

  Lilly Margaret Brantová

  Americká modelka a herečka Stephanie Michelle Seymourová (53) vstoupila ve známost již v osmdesátých letech. V roce 1983 se stala finalistkou prvního ročníku soutěže Elite Model Look a od té doby šla její kariéra jen nahoru. 

  Seymourová má čtyři děti, o jedno ale bohužel předčasně přišla. Jeden z jejích synů, Harry Brant, letos v lednu v pouhých čtyřiadvaceti letech zemřel na předávkování léky.

  Krásu po mámě nepochybně zdělila dcera Lily Margaret Brantová (17), která už jako středoškolačka rozjíždí kariéru v modelingu.

  Peter Brant Jr., Lilly Margaret Brant a Harry Brant

 • 4.

  Lila Grace Mossová

  Učebnicovým příkladem dcery, co se „pomamila“, je mladá modelka Lila Grace Mossová (19). Ani ne dvacetiletá kráska je dcerou jedné z nejznámějších topmodelek světa, Kate Mossové (47) a novináře Jeffersona Hacka (50). Už teď je Lila v modelingu jako doma.

 • 5.

  Kaia Gerberová

  Některé děti slavných rodičů těží hlavně ze slavného příjmení. To rozhodně není případ dcery modelky a herečky Cindy Crawfordové (55) Kaiy Gerberové (20). Kaia už si zvládla udělat vlastní jméno sama a v modelingové branži se prosadila s velkým úspěchem. 

 • 6.

  Leni Klumová

  Velmi krásnou dceru přivedla na svět i topmodelka Heidi Klumová (48). Ta ji sice zplodila s multimilionářem Flaviem Briatorem (71), ten ji ale nikdy úplně nepřijal a dokonce zpochybňoval své otcovství, i když byly provedeny testy. Dívku poté adoptoval modelčin manžel Seal (58).

  Nakonec ale Briatore možná zaplakal. Leni Klumová (17) si totiž už ve velmi mladém věku vybudovala slušnou kariéru jako modelka.

 • 7.

  Grace Burnsová

  Topmodelka a jedna z tváří značky Calvin Klein Jeans Christy Turlingtonová Burnsová (57) už se dnes věnuje spíš aktivismu a filmařině. Na svět ale přivedla dceru Grace Burnsovou (18), která by ji na molech a plakátech mohla brzy nahradit. 

 • 8.

  Sestry Hadidovy

  Nizozemsko-americká modelka Yolanda Hadidová (57) předala modelingové geny hned dvěma dcerám. Jak Gigi (26), tak Bella (25) dnes patří mezi nejúspěšnější modelky světa. 

  Kromě nich má Yolanda ještě syna Anwara (22), který se našel pro změnu v hudbě.

 • 9.

  Lily-Rose Deppová

  Další slavnou kráskou, která se svým rodičům opravdu povedla, je modelka a herečka Lily-Rose Deppová (22). Dcera amerického herce Johnnyho Deppa (58) a francouzské zpěvačky, herečky a modelky Vanessy Paradisové (48) úspěšně kráčí ve šlépějích své matky.

 • 10.

  Lily McMenamyová

  Jednou z devadesátkových ikon, které své geny předaly dál, je i slavná modelka Kristen McMenamyová. Ta se proslavila zejména svým androgenním vzhledem a bodovala hlavně v období, kdy frčel grunge. 

  Extravagantní máma pak ve stejném duchu vychovala i svou dceru Lily McMenamyovou (27). Ta už je dnes úspěšnou modelkou také. A stejně jako její matka se nebojí ani pořádných šíleností.

  VIDEO: Topmodelka Pavlína Němcová (48): 32 let v modelingu díky Karasové (71)! Syn (30) se vrátil do Čech

  Video
  délka: 01:52.72
  Video se připravuje ...

  Topmodelka Pavlína Němcová (48): 32 let v modelingu díky Karasové (71)! Syn (30) se vrátil do Čech Markéta Reinischová

  Fotogalerie
  182 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy