Max Halliwell, bratr Geri Hornerové, zemřel na jednotce intenzivní péče nedlouho poté, co náhle doma zkolaboval. Smutnou zprávu se zpěvačka dozvěděla na Blízkém východě, kde se její manžel Christian Horner (48), závodník Formule 1 a držitel osmi světových titulů, od minulého víkendu připravoval na Velkou cenu Kataru. Pod přátel známé Ginger Spice si Max a Geri (za svobodnna Halliwellová) byli „neuvěřitelně blízcí“. Byl jí velkou oporou, když opustila celosvětově známou dívčí skupinu Spice Girls na vrcholu její slávy v devadesátých letech. Tehdy společně odletěli na čas do Paříže, aby unikli záři reflektorů.

„Je to ta nejstrašnější, zničující, srdcervoucí zpráva, a Geri je z toho naprosto zlomená. Prožívala strašně traumatizující chvíle už od momentu, kdy se dozvěděla, že byl Max převezen do nemocnice. A teď přišel ten nejhorší konec, o kterém všichni blízcí doufali, že k němu nedojde…“ citoval britský magazín The Sun osobu blízkou zpěvačce. „Všichni jí teď sice vyjadřují soustrast, ale ona sotva ví, co má na všechny ty kondolence říct nebo co si myslet - vroucně Maxe milovala.“ Geriin mluvčí požádal širokou veřejnost o respektování soukromí rodiny.

VIDEO: LESK! Nečekaná svatba v rodině Gotta! A Konvičková čelí brutální kyberšikaně.

Video
délka: 02:01.04
Video se připravuje ...

Nečekaná svatba v rodině Gotta! A Konvičková čelí brutální kyberšikaně. Bára Horáková, Lukáš Červený

Smrt Maxe, který pracoval pro ekologicky šetrnou technologickou firmu, nebyla podle zasahující policie nijak podezřelá. V prohlášení mluvčí Hertfordshire Constabulary uvedla: „Ve středu 17. listopadu v 9:40 byla zavolána policie kvůli obavám o zdraví muže v rezidenční nemovitosti v Berkhamstedu. Na místo dorazili policisté společně s východoanglickou záchrankou. Muž byl nalezen a převezen do nemocnice, kde ale bohužel o něco později zemřel.“

Spekuluje se, že se Maxovi stal osudným infarkt, který stál život i Geriina a Maxova otce Laurence v roce 1993.
Fotogalerie
85 fotografií