Clooney napsal vyjádření, které poslal do různých médií. V něm vysvětluje, že je pro něj za všech okolností prioritou ochrana jeho rodiny a především jeho malých dětí. Jeho slova mimo jiné prozradila, jak velký má strach o jejich životy a zdraví.

„Povaha práce mé manželky spočívá v konfrontacích a soudech  s teroristickými skupinami a my zkrátka děláme všechna možná opatření, abychom naši rodinu udrželi v bezpečí,“ napsal v prohlášení hollywoodský herec, jehož krásná žena Amal (43) je právničkou.

„Nikdy jsme neprodali jedinou fotografii našich dětí, nejsme na sociálních sítích a nikdy nezveřejňujeme fotky, protože kdybychom tak činili, ohrozili bychom tak jejich životy. A nejde o žádné paranoidní obavy, ale o skutečné ohrožení, problémy skutečného světa s následky skutečného světa,“ dodal George Clooney a požádal tak o spolupráci při této jeho snaze své potomky ochránit. Zkrátka nechce, aby se jakékoliv fotky jeho dětí dostaly na veřejnost.

Jeho žena, britská právnička, původem z Libanonu, se specializuje na mezinárodní právo, trestní právo a lidská práva. Spolu mají dvojčata Alexandera a Ellu.

VIDEO: George Clooney je sexy v každém věku

Video
Video se připravuje ...

George Clooney je sexy v každém věku youtube

Fotogalerie
32 fotografií