Vlivná slovenská influencerka Zuzana Plačková sice byla ve čtvrtek 30. září propuštěna z vazby, kde společně s manželem strávili čtyři dny, za podezření z obchodu s drogami a účast ve zločinecké skupině je nicméně i nadále trestně stíhána. Jenže ono stíhání probíhá na svobodě, takže ani vážná obvinění jim nebrání v tom, aby si svého rozmařile luxusního života i nadále užívali plnými doušky. V pondělí se Zuzka pochlubila fotkou z pláže Jumeirah v Dubaji – a všichni zůstali v němém úžasu.

Veřejnosti okamžitě začalo vrtat v hlavě, jak je možné, že mohli Plačková s manželem vycestovat za naše hranice a všem na odiv tráví dovolenou v přepychovém resortu. „Úřad speciální prokuratury nebude tyto informace blíže komentovat. Ze strany soudu nebyly při rozhodování o vazbě stanovené podmínky, které by omezovaly pohyb vámi uváděných obviněných osob,“ řekla k jejich odjezdu pro Nový čas mluvčí prokuratury.

Také sama Plačková se vyjádřila na adresu všech nepřejících lidí. Na dotazy, jak je to možné, reagovala jedním jediným slovem: „Konspirace.“ V Česku by se sice použilo slovo „kampaň“, ale poselství je jasné. Plačková prý nemá důvod cítit se v ohrožení, jelikož, jak se již v minulosti hájila, cítí se být nevinná a kauza se jí prý netýká.

VIDEO: Policie vtrhla do domu Queen Plačkové! Influencerku si odvedli v poutech!

Video
délka: 00:28.40
Video se připravuje ...

Policie vtrhla do domu Queen Plačkové! Influencerku si odvedli v poutech! Plus JEDEN DEŇ

Dvojice se nadále chová, jako kdyby se vlastně nic nedělo. Ze svého bytu v Bratislavě se přestěhovali do domu, který velmi nákladně zařizují, a pořídili si dokonce netradičního domácího mazlíčka, roztomilé mini prasátko, které se vozí v kabelce značky Louis Vuitton za zhruba 66 tisíc korun

I když během zátahu na vyšetřované zločinecké uskupení policisté našli devět kilogramů pervitinu, velkou pěstírnu marihuany, střelné zbraně a přes 1,5 milionu korun v hotovosti, manželé tvrdí, že se jenom zapletli se špatnými lidmi…
Fotogalerie
71 fotografií