Nezapomenutelný slovenský herec a komik Milan Lasica po sobě zanechal spoustu truchlících přátel. Jedním z nich je i herečka Slovenského národního divadla Dominika Kavaschová. Ta Lasicu vždy obdivovala a velmi si jeho přátelství vážila. 

Kavaschová se v květnu stala mámou malé holčičky, která dostala jméno Maia. Nová role je pěkně náročná, když se ale dostane do krize, pomůže jí prý právě dnes již zesnulý Lasica. 

„Jedna z posledních sms od Milana Lasici, které mi poslal, byla: ,Prý máte dcerku. Nic lepšího se vám nemohlo stát.' Tu zprávu nikdy nevymažu,“ svěřila se Kavaschová na sociálních sítích.

SMS od staršího kolegy herečce v těžkých chvílích velmi pomáhá. „Vždy když je mi těžko, když ji například plačící uspávám hodiny a už nezvládám, podívám se na ni, vzpomenu si na tuto větu a řeknu si: ,Bože, ano, je to tak. Nic lepšího na světě se mi nemohlo stát, než ji mít!' A cítím obrovskou vděčnost a lásku,“ popsala, jak jí kolegova moudrost dodává sílu a zvedá morálku. 

Milan Lasica přitom moc dobře věděl, co říká. Sám byl hrdý táta dvou dcer Žofie a Hany, které vzešly z jeho manželství s Magdou Vášáryovou (73). 

VIDEO: Poslední poklona Milana Lasicy (†81): Video z posledních vteřin před smrtí

Video
délka: 01:23.48

Poslední poklona Milana Lasicy (†81): Video z posledních vteřin před smrtí Pluska.sk

Fotogalerie
75 fotografií