Britney Spears by v poslední době nemohla být šťastnější. Po třinácti letech se zbavila kompletní kontroly údajně despotického otce Jamieho nad svým životem, s partnerem Samem Asgharim (27) oznámili zasnoubení, pořídili si nové štěňátko a pořádně se zregenerovali na luxusní dovolené. 

To všechno se kladně podepsalo na zpěvaččině psychické pohodě. Nedávno oznámila, že pracuje na knize s kriminální zápletkou a na sociálních sítích se pochlubila sexy tanečkem. „Rudá,“ okomentovala ho pouze jedním slovem. 

 

Krátké video zachycuje zpěvačku jen v krajkovém rudém prádélku, černých lodičkách a pruhovaných punčochových kalhotách. S těmi si ležérně pohrává a svůdně si je svléká. 

Někteří fanoušci okamžitě začali přemýšlet, jestli krátký klip neukrývá nějaké skryté poselství, například o novém albu. „Co to znamená???“ ptali se zoufale. Jiní ho pojali jako oslavu osvobození se od otce Jamieho.

„Ano!! Svoboda,“ povzbuzovali zpěvačku. Někteří ale na video koukali trochu skeptičtěji. „Ale ne, zlatíčko, co to děláš?“ naznačovalo několik fanoušků, že by se Britney měla držet o trochu více zpátky. 

Starosti některým přidělala i videem s panenkou, které zveřejnila ve čtvrtek. Na něm chová umělohmotné miminko, o kterém tvrdí, že se jmenuje Brennan. Prý je to holčička, jsou si podobné a její pokojíček je moc krásný. Někteří fanoušci si to vyložili jako naznačení těhotenství, další celé video vnímali prostě jako neškodný vtípek, objevily se ale i spekulace, zda je zpěvačka opravdu při smyslech.

„Věk je jen číslo. Dospět byla ta nejhloupější věc, jakou jsem kdy udělala. Hrajme si,“ vyzvala fanoušky Britney s umělým miminkem. 

VIDEO: Britney Spears tancuje na hit svého expřítele Justina

Video
délka: 00:30.27

Britney Spears tancuje na hit svého expřítele Justina Instagram Britney Spears

Fotogalerie
76 fotografií