Ikona popové hudby Britney Spearsová se zasnoubila se svým dlouholetým partnerem Samem Asgharim. Pár na sociální síti Instagram zveřejnil dojemné video, na němž se usmívají, dávají si lehký polibek a ukazují zásnubní prsten.

Popová zpěvačka k tomu doplnila velmi emotivní komentář a několik emotikonů prstýnku a srdíčka. Fotografii se vztyčeným prsteníčkem své snoubenky zveřejnil také Ashgari.

Do třetice všeho dobrého

Devětatřicetiletá Spearsová již byla dvakrát vdaná. První sňatek uzavřený v Las Vegas byl po několika dnech anulován, uvedl Reuters. Tři roky byla vdaná za Kevina Federlina, mají spolu dvě děti.

Osobní trenér a herec Asghari se před 27 lety narodil v Íránu. Se Spearsovou chodí od roku 2016.

Roky nesvéprávnosti

V posledních měsících média věnují pozornost zpěvaččinu soukromí, vede soudní spor o opatrovnictví své osoby a správu majetku. Její otec Jamie Spears spravoval záležitosti své dcery od roku 2008, kdy byla hospitalizována v psychiatrické léčebně.

Správy jejího majetku se vzdal letos v srpnu, definitivně o tom ale rozhodne soud. O ukončení nuceného opatrovnictví usilovala Spearsová několik měsíců a obvinila svého otce, že ji nutil vystupovat proti její vůli, brát léky nebo nedovolil vdát se za přítele a mít s ním dítě.

VIDEO: Britney Spears tancuje na hit svého expřítele Justina

Video
délka: 00:30.27
Video se připravuje ...

Britney Spearsová tancuje na hit svého expřítele Justina. Instagram Britney Spears

Fotogalerie
65 fotografií