Bavička a moderátorka Simona Salátová k sobě připoutala pozornost, když se během lockdownu ostře obula do profesionální tenistky Dominiky Cibulkové (32). Ta v době, kdy většina lidí nikam nesměla, plnila sociální sítě fotkami z dovolené na Maledivách. „Až bude hladomor, doufám, že nám budeš fotit večeře,“ rýpla si tehdy Salátová. 

Její pošklebek ale nezůstal bez odezvy. „Lidičky, buďme solidární. Na co si kupovat jedny velké šaty, když z nich můžeš ušít šaty pro 20 bezdomovců,“ strefil se do boubelaté Simony rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus na instagramu. 

Od té doby se ale mnohé změnilo. Stand-up komička totiž na své fyzičce úctyhodně zamakala a během krátké doby se jí podařilo shodit krásných 15 kilogramů. 

„Nosím většinou volné oblečení, takže téměř nikdo až tak nepostřehl, že jsem zhubla 15 kilo. A je mi to jedno,“ svěřila se na sociálních sítích a ukázala, jakého rozdílu během pouhých čtyř měsíců dosáhla. „Poprvé v životě jsem nehubla kvůli nikomu jinému, jen kvůli sobě,“ pochlubila se. 

„A opravdu poprvé ze zdravotních důvodů. Nemám ve zvyku se úplně zajímat o to, jak je na tom moje zdraví. Vždy jsem brala jako podstatnou věc, že se moje tělo dostane z bodu A do bodu B a umí říkat vtipy. Když tohle zvládlo, splňovalo moje zdravotní požadavky,“ žertovala. 

Salátová prozradila, že k hubnutí zvolila keto dietu s profesionální pomocí. Odborníky si nechala sestavit racionální plán s dostatečným časem a snažila se hlavně hubnout zdravě. „Pomohli mi začlenit pohyb, zeleninu a hlavně mě naučili udělat si čas sama na sebe. Myslet na sebe. Tohle je výsledek. 15 kilo za 4 měsíce,“ pochlubila se svým sledujícím.

„Jindy bych řekla, že to trvalo dlouho a výsledky jsou slabé. Dnes, když víc myslím na svoje zdraví a psychiku, jsem na sebe pyšná,“ svěřila se. 

VIDEO: Zpěvačka Elis Mraz hubne: 20 kilo za půl roku! Co jí pomohlo?

Video
Video se připravuje ...

Zpěvačka Elis Mraz hubne: 20 kilo za půl roku! Co jí pomohlo? Markéta Reinischová

Fotogalerie
22 fotografií