Galavečer Met Gala v New Yorku, který je pokaždé přehlídkou haute couture (z francouzštiny, oblečení šité na míru a vyrobené v Paříži - pozn. red.) a modelů těch nejprestižnějších značek. Milovnice módy ze slavného klanu Kardashianů-Jennerů Kendall (25) proto musela sáhnout po něčem opravdu speciálním, aby nebyla zahanbena. 

Krásná dcera trangender olympioničky Caitlyn Jennerové (71) a producentky Kris Jennerové (65) sáhla pro inspiraci až do šedesátých let a ve spolupráci se značkou Givenchy napodobila ikonickou Audrey Hepburnovou (†63).

Právě tato francouzská luxusní značka stála za proslulými šaty, které Audrey oblékla v legendární plesové scéně muzikálu My Fair Lady v roce 1964 jako Eliza Doolitleová. Když dostala Jenner nabídku získat šaty na míru, které by byly tímto lookem inspirovány, nemohla odmítnout. 

„Chtěli jsme ukázat klasické aspekty Audrey, ale více v rámci současné módy,“ uvedla pro časopis Vogue kosmetička Mary Phillipsová, která pro modelku pracuje. „Jakmile jsme věděli, jaké šaty bude Kendall mít, jako tým jsme se rozhodli převzít detaily z ikonických fotografií Audrey z celé její kariéry,“ uvedla Phillipsová. 

Jennerová se nakonec na béžovém koberci objevila v tělovém bodýčku s korzetem, přes který oblékla průhlednou vrchní vrstvu posetou třpytivými kamínky. Nechyběly ani aplikace na ramenou, odkazující na slavný muzikál, také masivní náhrdelník a vlasy elegantně stažené dozadu.

VIDEO: Kim Kardashianová poprvé ukázala třetí dítě! Ve videu své sestry Kylie 

Video
délka: 01:24.01

Kim Kardashian poprvé ukázala třetí dítě! Ve videu své sestry Kylie 

Fotogalerie
40 fotografií