Pozornost svého širokého okolí si zpěvačka a příležitostná herečka Jennifer Lopezová, která se mihla například ve filmech Anakonda, Krásná pokojská či Smím prosit?, získala v odvážných šatech, na nichž zazářila na Met Gala. Na módní události roku, která se konala v New Yorku, se totiž ukázala v odvážném outfitu, jemuž dominoval nejenom vysoký rozparek a odhalená záda, ale především nekonečně hluboký dekolt. V jejím výstřihu by se dokázal ztratit snad každý návštěvník Metropolitního muzea umění.

Jak se zdá, (staro)nová láska k hollywoodskému fešákovi Benu Affleckovi (49) Jennifer svědčí. Slavná kráska vypadala naprosto neskutečně. Šaty s dlouhou vlečkou lichotily její vypracované postavě, a jediné, co jí možná trochu zbytečně přidávalo na objemu, bylo kožešinové bolerko.

Jakmile jej však zpěvačka svlékla, k dokonalosti jí nechybělo snad vůbec nic. Svou image doplnila kovbojským kloboukem, zpod kterého jí čouhal dlouhý, pravděpodobně napletený ohon, dále pak koženými náramky, „obojkem“ kolem krku a výrazným náhrdelníkem.

VIDEO: Nejslavnější hollywoodské páry: Ben Affleck a Jennifer Lopezová

Video
délka: 02:11.72
Video se připravuje ...

Nejslavnější hollywoodské páry: Ben Affleck a Jennifer Lopez Videohub

Velkým zklamáním pro všechny bylo ale to, že jí nedělal společnost její sympatický partner, známý jako poslední filmový Batman. Spolu se přitom objevili docela nedávno, na benátském filmovém festivalu, kam dorazili ruku v ruce na premiéru filmu The Last Duel. I tam Jennifer okouzlila všechny v bílých šatech, co ponechávaly jejím příznivcům jenom velice málo prostoru pro fantazii. Rafinovaný střih totiž odhaloval její poprsí v jeho téměř plné kráse.

K velké radosti všech fanoušků si před všudypřítomnými kamerami Ben s Jennifer vyměňovali něžnosti, pusinkovali se, objímali se, šuškali si… zkrátka působili jako dvě čerstvě zamilované hrdličky. Snad jim tato zamilovanost vydrží co nejdéle - poprvé spolu chodili v letech 2002 až 2004, a tehdy dokonce došlo i na zásnuby. Jejich rozchod přišel jako blesk z čistého nebe. Snad tomu tak nebude i tentokrát.
Fotogalerie
114 fotografií