Na Benátský filmový festival dorazila řada hvězd z celého světa a ve čtvrtek se k nim připojili i zpěvačka Jennifer Lopezová a herec Ben Affleck. Ten zamířil do Itálie s filmem Poslední souboj, ve kterém si zahrál po boku svého dlouholetého kamaráda Matta Damona (50). Historické drama z období středověku režíroval proslulý Ridley Scott (83).  

Affleck a Lopezová byli spatřeni ve vodním taxi, které je zavezlo k jejich luxusnímu hotelu. Na palubě loďky se k sobě zamilovaně tulili a cukrovali jako dvě hrdličky. Herec objal zpěvačku svou paží kolem ramen a pevně si ji tak přivinul k sobě. 

Dvojice se k sobě nedávno vrátila po dvaceti letech od jejich prvního vztahu. Herec a zpěvačka se seznámili v roce 2001 při natáčení romantické komedie Láska s rizikem.

Lopezová byla tehdy stále ještě vdaná za svého druhého manžela, tanečníka Crise Judda. Krátce po rozvodu už ale veřejně přiznala, že s Affleckem tvoří pár. V listopadu 2002 přišlo zasnoubení, o rok později ale svatbu odložili a v lednu 2004 se pár rozešel. 

Oba o svém bývalém protějšku ale vždy mluvili velmi hezky a svůj vztah popisovali jenom kladně. Možná i proto na sebe nemohli zapomenout ani po letech.

VIDEO: Nejslavnější hollywoodské páry: Ben Affleck a Jennifer Lopez

Video
délka: 02:11.72

Nejslavnější hollywoodské páry: Ben Affleck a Jennifer Lopezová Videohub

Fotogalerie
46 fotografií