Drahá polovička autorky hitu Love Me Like You Do, který zazněl v erotickém filmu 50 odstínů šedi, radostnou zprávu potvrdila na sociálních sítích. „Máma a syn jsou oba zdraví a šťastní. A já jsem nesmírně vděčný,“ napsal Jopling. Text podložil snímkem pugétu květin, manželku se synem ukázat nechtěl. A naneštěstí pro fanoušky neprozradil ani jeho jméno.

„Nikdy se nevyjadřuju k pozornosti, která je nedílnou součástí Eliiny práce. Avšak v těchto pro nás kouzelných a osobních okamžicích velmi oceníme, pokud si je budeme moct užít v soukromí,“ vzkázal prosebně fanouškům své ženy.

Gouldingová se o jiném stavu dozvěděla v den jejich prvního výročí sňatku. „Nebylo to v plánu. Stalo se to opravdu náhle, zpočátku jsem tomu téměř ani nechtěla věřit,“ přiznala zpěvačka v únorovém vydání magazínu Vogue, kde rovněž promluvila o tabuizovaných těžkostech těhotenství.

S Jolingem se Gouldingová seznámila v březnu 2017, zhruba tři roky poté, co údajně randila s nastávajícím dvojnásobným tatínkem princem Harrym, manželem Meghan Markleové (39). Svou nehynoucí lásku stvrdili poslední srpnový den roku 2019 pohádkovou svatbou.

VIDEO: Oslava Dády: Felix se najedl a ujel! A Dominika po návratu musela do léčebny

Video
délka: 02:10.36

Oslava Dády: Felix se najedl a ujel! A Dominika po návratu musela do léčebny Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
49 fotografií