Půvabná herečka Zoë Kravitzová, kterou si čeští diváci jistě vybaví jako svůdnou Angel v komiksovém snímku X-Men: První třída, či jako tajemnou femme fatale Letu Lestrangeovou ve Fantastických zvířatech, se bude rozvádět se svým manželem a zároveň hereckým kolegou Karlem Glusmanem.

Podle informací magazínu People podala žádost o rozvod sama Zoë, a to pouhý den před Štědrým dnem, tedy 23. prosince (teď už minulého roku). Vdanou paní tak byla pouhých osmnáct měsíců – a přestože svému muži nepovila žádné dítko, jeden závazek z jejich vztahu přece jenom vyšel: pár si společně pořídil pejska jménem Scout.

S Karlem Zoë randila již od roku 2016, a o tři roky později, tedy v létě 2019, si dokonce v utajení řekli své „ano“. Svatba se konala v Paříži, v bytě Zoëina otce Lennyho Kravitze, a účastnila se ho celá řada hollywoodských hvězd, od sexy Aquamana Jasona Momoi (41), partnera Zoëiny maminky Lisy Bonetové (53), až po Nicole Kidmanovou (53), Reese Witherspoonovou (44) a Lauru Dernovou (53), s nimiž si Zoë zahrála v Sedmilhářkách.

VIDEO: Trailer ke snímku Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

Video
Video se připravuje ...

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny Vertical Ent., Warner Bros.

Vše se zdálo být zalité sluncem ještě v létě tohoto roku, kdy herecký pár oslavil první výročí sňatku, a na sociální síti sdíleli romantické fotky ze své veselky. V den Glusmanových narozenin pak Zoë dokonce veřejně popřála svému manželovi vše nejlepší, a připojila větičku „miluji tě víc, než si myslíš“. Karl své ženě zase něžně psal, že „dokud bude živ, udělá pro ni cokoliv“, a nazýval jí nejenom svou chotí, ale i nejlepší přítelkyní.

Bohužel však je tomuto tokání již konec, a co nevidět bude konec jejich manželství odklepnutý i úředně. Smutnou informaci sice potvrdila hereččina mluvčí, neupřesnila však, co bylo skutečným důvodem rozpadu jejich vztahu.

Zahraniční média spekulují, že dvojici zlomila vaz pandemie viru covid-19, kdy spolu mnoho párů, co se jinak pro své nabité pracovní diáře doma spíše míjeli, pak náhle nemělo v lockdownu „kam uniknout“. Jak to však bylo doopravdy, to si nejspíš obě tyhle bývalé hrdličky nechají pro sebe. Na jejich sociálních sítích, kde se to vždy hemžilo detaily z jejich života, totiž nyní vládne podezřelý klid…

VIDEO: Lenny Kravitz válel v Praze.

Video
Video se připravuje ...

Lenny Kravitz válel v Praze. Čtenář Blesku

Fotogalerie
31 fotografií