Anglická herečka Judi Denchová, která je držitelkou Oscara, Zlatých globů i Řádu britského impéria, a v roce 1988 dokonce obdržela šlechtický titul, je ve skutečnosti docela obyčejnou ženskou, co si na tituly nepotrpí. Místo noblesní „dame“ je v soukromí vlastně sympaticky ztřeštěnou babičkou. Její vnuk Sam Williams (22), který tak trochu vypadá jako zpěvák Ed Sheeran (29), totiž sdílel „vícegenerační“ video, na kterém společně s  maminkou, herečkou Finty Williamsovou (47), tančí na zahradě.

Společně si střihli nenáročnou choreografii na písničku Laxed Siren Beat. Jak je vidět, také oceňovaná umělkyně, kterou si diváci zamilovali coby legendární M, geniální šéfku MI6 z bondovek, si ze sebe dokáže i ve svém pokročilém věku udělat legraci. A co víc, neváhá ani předvést, že tanec jí není zrovna věcí blízkou. Pohybové nadání totiž nebude hlavní parketou téhle shakespearovské herečky…

Kratičké video ovšem splnilo svůj účel, a všechny dozajista náramně pobavilo – a to včetně všech tří účastníků, kteří během natáčení nedokázali skrýt své úsměvy.

VIDEO: Judy Dench se těší, až postaví cenu karlovarského festivalu vedle svého Oscara

Video
délka: 01:01.30

Judy Dench se těší, až postaví cenu karlovarského festivalu vedle svého Oskara Jan Jedlička

Denchová není mimochodem jedinou celebritou, která společně se svými mladšími rodinnými příslušníky natáčí bláznivá videa do TikToku. Kouzlu této sociální sítě nedokázaly odolat například herečky Courteney Coxová (56) či Reese Witherspoonová (44), nebo také ex-Spice Girl a módní návrhářka Victorie Beckhamová (46). Během pandemie viru covid-19 na tuhle platformu díky nim přibylo trochu toho hollywoodského lesku.

Z tuzemských hvězd zase TikToku podlehla třeba bývalá modelka Zuzana Belohorcová (44), která společně s dcerkou Salmou (10) natáčí rozpustilá taneční videa v USA, herečka Eva Burešová (26), co aktuálně září ve veleúspěšném seriálu Slunečná, či zpěvák Richard Krajčo (43). Některá videa známého lídra kapely Kryštof, v nichž například prdí do hrnce nebo rádoby zděšeně kontroluje obsah svých trenýrek, budí ale spíše rozpaky…

VIDEO: Bondovský herec Krabbé: Kdo je lepší Bond: Connery nebo Craig?

Video
délka: 01:15.96

Bondovský herec Krabbé: Kdo je lepší Bond: Connery nebo Craig? Petr Macek, Jan Jedlička

Fotogalerie
34 fotografií