Půvabná tmavovlasá herečka Eva Burešová se do srdcí diváků nesmazatelně zapsala coby rázná zdravotní sestřička Petra Horváthová v seriálu Modrý kód, na výsluní se ovšem dostala až coby Týna Popelková ze Slunečné. Na sociálních sítích, kde je ke svým fanouškům až nečekaně otevřená, opakovaně přiznávala, že musí nosit brýle. Sdílela také celé množství selfíček s brýlemi, v nichž vypadala jako sexy učitelka. Mnohé proto zajímalo, jak se jí hraje bez nich.

„Evi, mám dotaz, když nemáte ve Slunečné brýle, vidíte dobře i bez nich? Já vás chci varovat! My totiž vidíme toho Lamboru, jak po vás jede jak po uzeným!“ vtipkovala například jedna dáma, která sama měla 8 dioptrií a pomohla jí až laserová operace, v narážce na jejího hereckého kolegu Marka Lamboru (25). Ten ve výše zmiňovaném seriálu ztvárňuje jejího partnera, náhle zchudlého milionáře Janka. Fanoušci by navíc tuhle dvojici nejraději viděli spolu nejenom na televizních obrazovkách, ale i v reálném životě.

VIDEO: Hvězda Slunečné Eva Burešová bez partnera: Slova plná smutku! Bydlí u rodičů...

Video
délka: 19:13.79

Hvězda Slunečné Eva Burešová bez partnera: Slova plná smutku! Bydlí u rodičů... Markéta Reinischová

Evina odpověď však byla mrazivá. „Ne, ne, bez brýlí vidím opravdu špatně a čím dál tím hůř,“ přiznala kráska, která naposledy předvedla svůj pěvecký talent (i své vnady v nádherných metalických šatech s vysokým rozparkem) v Divadle Broadway, kde se konal koncert zpěváka Vojtěcha Drahokoupila (24). Eva tam právě vystoupila jako host a společně s mladým zpěvákem si zde střihla dojemný duet Shallow z filmu Zrodila se hvězda.

„Ale když si ty brýle před hraním nebo točením sundám o něco dříve, oči si zvyknou,“ prozradila Burešová svůj fígl, jak zvládá svou práci i bez kontaktních čoček, jimiž si obvykle krátkozrací či dalekozrací herci a zpěváci pomáhají. Zároveň připustila, že v minulosti zvažovala, že by podstoupila nějaký zákrok, jenž by jí pomohl, aby ji její mizerný zrak neomezoval ani v osobním, ani v pracovním životě. „Nad operací jsem přemýšlela, ale bojím se,“ přiznala.

VIDEO: Eva Burešová o bývalém partnerovi a koronaviru

Video
délka: 01:37.88

Eva Burešová o bývalém partnerovi a koronaviru Kateřina Štichová, Jan Jedlička

Fotogalerie
102 fotografií