Muž jménem Steve Stanulis se rozhodl nenechat si pro sebe snad jediný zážitek z doby, kdy americkému rapperovi poskytoval své profesionální služby. A nebyly to evidentně časy, které by si svalovec nějak zvlášť užíval. Manžel americké celebritky Kim Kardashianové (39) měl prý dost zvláštní požadavky, které práci osobního strážce dost znepříjemňovaly.  

„Chtěl po mně, abych se na ulici držel deset kroků za ním. Takže je zcela zjevné, že ve chvíli, kdy by se někdo objevil a chtěl něco udělat, než bych doběhl a pokusil se tomu zabránit, už by se to zkrátka stalo,“ povyprávěl americké společenské rubrice Just Jared Steve Stanulis. Muž kdysi zodpovědný za bezpečí Kanye Westa a jeho rodiny šel ale ve svém povídání ještě dál. Slavní manželé si prý sami na sebe volali paparazzi fotografy, aby bylo stoprocentně jisté, že kdekoli trávili svůj čas, bude z toho pořízený záznam a oni z toho tím pádem vytěží zase o trochu větší publicitu.

Příšerné ovšem údajně bylo hned první setkání bodyguarda a jeho klienta, které se odehrálo na slavném Fashion Weeku. Kanye West měl tehdy ječet na svého nového osobního strážce ve výtahu a plísnit ho za to, že nevěděl, které tlačítko s číslem jakého patra zmáčknout. „Ty jsi sem nezavolal s předstihem, aby sis zjistil, do kterého patra potřebuji jet?!“ utrhl se prý West na bodyguarda. Za vše jednoznačně hovoří Stanulisova hláška, že West byl jedním z nejméně příjemných klientů, pro které kdy pracoval.

VIDEO: Kim Kardashian a Kanye West se proletěli soukromým Jumbo Jetem. Stálo to skoro pět milionů.

Video
délka: 01:52.75

Kim Kardashian a Kanye West se proletěli soukromým Jumbo Jetem. Stálo to skoro pět milionů. Instagram

Fotogalerie
57 fotografií