V době, kdy umělci nejvíc strádají a nemají do čeho píchnout, sahají k alternativním až nouzovým řešením. Ať už jsou to online koncerty, rozvoz jídel nebo pozice pokladního, všechno je lepší než nic, protože peněz není nikdy dost. Situace se týká i vrcholových umělců, kteří jsou na scéně několik desítek let. Přestože mají nějaký ten milion určitě našetřený, jejich výdaje dosahují astronomických výšin a prasátko se rychle vyprazdňuje.

Na vlastní kůži to zažil zakládající člen rockové skupiny Bon Jovi. Jon není žádná cimprlína a práce se nebojí, dokonce ani té špinavé. Na instagramu zveřejnil sérii fotografií z nového zaměstnání ve své restauraci JBJ Soul Kitchen, kde kromě majitele nově zastává také úctyhodnou pozici umývače nádobí. „Když nemůžeš dělat, co děláš, dělej, co můžeš,“ popsal příspěvek. Na první fotografii umývá použitou nádobu, na druhém snímku předává jídlo staršímu občanovi, na posledním záběru zachytil své spolupracovníky. Fanoušci jsou z jeho šlechetného rozhodnutí naprosto uneseni!

„Některé celebrity by si z tebe měly vzít příklad,“ napsal jeden fanoušek. „Vždycky jsem tě milovala pro tvůj talent, teď tě miluji i pro tvé srdce,“ neskrývala svou lásku pro zpěváka hitu It’s My Life jiná fanynka. Šlechetnou prací v době nejvyšší nouze si jistě zajistil vyprodané koncertní sály, tedy až hrozba koronaviru opadne.

Fotogalerie
34 fotografií