Daniels, v branži přezdívaný Big Shiz, je podepsaný pod písní Telephone, kterou zpívá Lady Gaga, nebo Say My Name od Destiny’s Child. Hudební odvětví tak nyní přišlo o velkého mistra ve svém oboru. LaShawnovu smrt potvrdila na sociální síti jeho manželka April.

V oficiálním vyjádření pozůstalých zaznělo: „S hlubokým a silným smutkem oznamujeme odchod našeho milovaného manžela, otce, člena rodiny a přítele Lashawna Danielse, který se stal obětí tragické autonehody v Jižní Karolíně.“

„Držitel ceny Grammy, producent a skladatel, Daniels byl muž neuvěřitelné víry a byl také pilířem v naší rodině. Rádi bychom vyjádřili naši upřímnou vděčnost za neustálý přísun vaší lásky a soustrasti,“ dodala truchlící rodina a poradila fanouškům, kam můžou místo květin případně zaslat finanční příspěvky do vzpomínkového fondu pro zesnulého.

Na Danielse již vzpomínají na sociálních sítích i jeho kolegové, například zpěvačka Kehlani (24) která mu na twitteru vzkázala: „Tvůj odkaz nebude nikdy zapomenut!“ „Byl to jeden z nejvtipnějších lidí a zároveň s nejlepším srdcem,“ nechal se zase slyšet Dawn Richard, bývalý člen skupin Danity Kate a Dirty Money.

Během své zářné kariéry se LaShawn setkal s řadou umělců a spolupracoval dokonce i s Whitney Houstonovou (†48), Michaelem Jacksonem (†50), Beyoncé (38) a zpěvačkami Brandy (40) a Toni Braxtonovou (51).

VIDEO: Účes podle Beyoncé: Jak dosáhnout objemu i bez příčesku?

Video
délka: 01:36.62

Účes podle Beyoncé: Jak dosáhnout objemu i bez příčesku? Adam Balažovič

Fotogalerie
47 fotografií