Byli tak talentovaní a plní optimismu. Amerika je přivítala s otevřenou náručí. Měli v rámci svého turné odehrát celkem 17 koncertů. Nebylo jim však přáno. Jejich život vyhasl příliš brzy. Spolu s nimi zahynul i jejich manažer. Pár dní před osudnou autonehodou na svých sociálních sítích psali, že už se blíží jejich návrat domů. Koncert v Kalifornii měl být jejich předposledním...

Jak se to celé seběhlo? Při cestě do Santa Any se proti nim zničehonic vyřítil pick-up. Z auta kapely se po nárazu okamžitě stala ohnivá koule. Nikdo z posádky neměl nejmenší šanci uniknout. Řidič inkriminovaného pick-upu rovněž srážku nepřežil.

O smrti kapely fanoušky na facebooku informovala nahrávací společnost Heist Or Hit. Naprosto v šoku napsali na svou facebookovou zeď: „Všem nám to doslova zlomilo srdce. Jejich energie, živelnost a talent definovaly naši značku. Byli to vřelí, úžasní a milí lidé. Pokaždé když se zastavili u nás v kanceláři, tak to pro nás byl povznášející zážitek. Nebyli to však jen dva kluci se stejnou krevní skupinou, oba pánové se vzájemně zbožňovali, jako by to byli bratři. Hudebně byli naprosto ohromující."
Dále dodali, že kapela měla v Americe tisíce nadšených fanoušků a celý svět jim ležel u nohou.

Jen 48 hodin před nehodou napsali na svém instagramu tento srdceryvný vzkaz
Jen 48 hodin před nehodou napsali na svém instagramu tento srdceryvný vzkaz
Autor: Instagram kapely Her's

O to více zdrcující je post kapely z instagramu jen 48 hodin před osudnou nehodou. Tolik se těšili domů. Poslední koncert odehráli v Arizoně. Jeho návštěvníci byli nejspíš naprosto v šoku z toho, že to byla úplně poslední možnost vidět geniální kapelu Her's naživo.

Fotogalerie
14 fotografií